Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Сергій Миршавка: «Прикрашайте своєю творчістю наше рідне місто»

21.12.2017 20:25:58

На базі Лівобережного Будинку дитячої творчості вчетверте відбувся міський фестиваль сімейної творчості «Скарби родинної криниці - 2017».

Захід  проводиться Департаментом з гуманітарних питань міської ради. Це стало яскравою подією в культурному житті міста.

До початку свята всі присутні та гості фестивалю мали змогу ознайомитися з чудовими роботами сімей, які прийняли участь у номінації «Образотворче мистецтво».

«Якщо зміцніє хоч одна родина – міцніша стане наша Україна» - такими словами розпочався святковий захід в актовій залі позашкільного закладу. Гуртківці будинку дитячої творчості та їх родини демонстрували свої кращі номери, даруючи глядачам свою творчість. У фестивалі взяли участь близько 50 родин, які представили свої номери у номінаціях художня творчість, театральне мистецтво, хореографія, оригінальний жанр та образотворче мистецтво.

Це було справжнє свято музики і творчості, яке наповнило душі глядачів відчуттям внутрішньої гармонії і натхнення!

Такий фестиваль дарує можливість реалізувати свої таланти і залучає різні покоління сімей до родинної творчості.

За підтримки депутата міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки всі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки за участь у фестивалі «Скарби родинної криниці – 2017» та вагомий внесок у розвиток родинної творчості.

-         Бажаю всім родинам щастя, здоров’я, миру, любові, тепла та родинного затишку. Розвивайте свої таланти і прикрашайте своєю творчістю наше рідне місто, - сказав Серій Миршавка, вітаючи учасників фестивалю.

525

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.