Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Гілал Ісаєв: «Нехай нові творчі успіхи супроводжують і викладачів, і учнів»

22.12.2017 21:11:45

Новий рік учні П’ятихатської районної дитячої школи мистецтв зустрінуть у відремонтованих залах.

Напередодні Нового року у  П’ятихатській районній дитячій школі мистецтв закінчили капітальний ремонт двох залів. Ремонт було здійснено коштами районної і міської рад та за сприяння депутата Дніпропетровської обласної  ради від ВО «Батьківщина» Гілала Ісаєва.

До школи завітали депутат Дніпропетровської обласної  ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв, голова П’ятихатської районної ради Раїса Галаган, голова П’ятихатській міської ради Олег Малоок та представники підрядників, які виконували ремонтні роботи, щоб перевірити стан відремонтованих залів.

- Нашій музичній школі у цьому році  - ювілей: 60 років, - розповідає директор Валентина Біла, - тож ми дуже вдячні всім, хто допоміг нам відремонтувати зали, де наші діти будуть демонструвати свої таланти, дарувати присутнім неймовірні емоції.    Від імені адміністрації та педагогічного колективу школи говорю спасибі всім за такий подарунок.

За роки навчання в нашій  школі діти знайомляться з прекрасним мистецтвом, вчаться співати, малювати, грати на музичних інструментах. Мої колеги діляться з ними своїми знаннями, життєвим досвідом, дарують тепло своєї душі.

У школі зараз навчаються 485 дітей на таких відділеннях: вокально – хоровому, хореографічному, народних і ударних інструментів, естрадних інструментів, струнних інструментів, фортепіанному, театральному, теоретичному, образотворче мистецтво.

Їх вступи завжди яскраві та професійні. Творчий звіт наших вихованців користується великою популярністю у місті, адже це нагода побачити майстерність дітей.

Юні музиканти - неодноразові учасники, призери і  лауреати міжнародних, всеукраїнських, обласних та регіональних конкурсів та фестивалів.

  Для багатьох випускників нашої школи музика стає професією. Вони запам'ятовуються своїми музичними здібностями, надзвичайною старанністю і працьовитістю.  Ми, викладачі, бажаємо, щоб збулися їх мрії про продовження музичної освіти.

- Скільки в цих стінах людського тепла, турботи, піклування, таланту, добра, честі, порядності, натхнення! – говорить Гілал Ісаєв, - мені приємно, щоП’ятихатську районну дитячу школу мистецтвзакінчила моя донька Оксана -  вокально – хорове та фортепіанне відділення. Зараз тут навчається син Артем. Він вже закінчив фортепіанне відділення, є учасником шоу – групи «Клас» та продовжує навчатися грати на гітарі.

Тож наша сім’я знає, з якою увагою тут відносяться до дітей.Відповідальне ставлення до занять, постійне самовдосконалення, є добрим  стартом у  життя для  юних артистів. 

У музиці, як і в спорті, результат помітно лише після довгих занять і тренувань. Найкращі показники формуються роками. Тож нехай тепер у цих відремонтованих шкільних залах звучить її величність Музика.Демонструючи присутнім результат кропіткої педагогічної праці - високий рівень виконавської майстерності юних вихованців навчального закладу.Всі ваші досягнення і здобутки  – заради  майбутнього.Тож нехай нові творчі успіхи супроводжують і викладачів, і учнів.

Бажаю, щоб мистецтво завжди було вірним другом і супутником вашого життя.Нехай у наступаючому Новому році збудуться усі ваші мрії. Процвітання вашому закладу та нових талантів!

 

810

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.