Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Гілал Ісаєв привітав однопартійців Верхньодніпровського району з новорічними святами

28.12.2017 00:55:35

Напередодні наступаючого Нового 2018 року депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв завітав у гості до Верхньодніпровської районної партійної організації ВО «Батьківщина».

         Гілал Ісаєв зустрівся з колективом однопартійців, який очолює депутат Верхньодніпровської районної ради  Володимир Ніколаєв. Також на зустрічі були присутні депутати новоствореної  Верхньодніпровської міської об'єднаної територіальної громади.

       Присутні підвели підсумки року, що минає, та спланували роботу на 2018 рік.

     Історія нашого життя перегорнула ще одну сторінку – завершується 2017-й рік, сказав Гілал Ісаєв під час заходу, - Він був насиченим різними подіями, і в кожного складався по-різному. Але я переконаний: у кожного було щось хороше і кожен виніс із прожитого року певні уроки.

       Гадаю, що спільними зусиллями ми обов’язкового вирішимо всі нагальні питання. Підстави висловлювати таку впевненість мені дають ваша робота,  кадровий потенціал Верхньодніпровської районної партійної організації ВО «Батьківщина», довіра виборців.Ми разом з вами працювали над зміцненням іміджу партії, робили все для того, щоб довкола наших ідей об’єдналося все більше людей. 

        Тож щиро бажаю, щоб новий 2018 рік був успішним для нас усіх. Нехай здійсняться всі добрі наміри та задуми.

       На порозі Нового року бажаю всім миру в нашому спільному домі – Україні – це найголовніше сьогодні, спокою і добра нашій Батьківщині.

762

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.