Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Новорічний бал - маскарад «Аліса в країні чудес» для молоді Кам'янського

29.12.2017 22:10:42
Источник: Kstati.dp.ua

На Новій сцені театру імені Лесі Українки (колишній Палац культури ім. Горького) відбувся барвистий новорічний бал - маскарад «Аліса в країні чудес».

Захід організований департаментом з гуманітарних питань Кам'янського міської ради.

       У новорічному балу - маскараді взяли участь студенти вищих навчальних закладів, учні професійних училищ і старшокласники з восьми найкращих загальноосвітніх шкіл міста.

        Привітати молодь Кам'янського з новорічними святами приїхали міський голова Андрій Бєлоусов, заступник мера Владислав Мелешко, депутат міської радивід ВО «Батьківщина»  Сергій Миршавка.

        За словами учнів, бал-маскарад став для них яскравою, незабутньою і довгоочікуваною подією. Гості вечора, одягнені в яскраві тематичні костюми, змогли зануритися в атмосферу свята. Брали участь в конкурсах і театральних постановках, танцювали під сучасну музику, в загальному, заряджалися позитивними емоціями і новими враженнями.

       - Вітаю нашу молодь з наступаючим Новим роком, - сказав під час заходу Сергій Миршавка, - Збагачені новими знаннями, відчуттями та досвідом, ви сьогодні переосмислюєте рік, що минає,  та з надією й впевненістю дивитеся в майбутнє, сподіваєтесь на добрі зміни в житті.

     Бажаю всім у Новому 2018 році натхнення й здійснення найсміливіших бажань, впевненості в завтрашньому дні, злагоди та добробуту!

     Барвистий святковий феєрверк, запущений в небо, став видовищним подарунком від міського голови талановитій молоді Кам'янського.

 

 

693

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.