Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Новорічні подарунки від Гілала Ісаєва для дітей з родин переселенців

30.12.2017 00:56:50

В місті Жовті Води з 2014 року мешкають люди з окупованих територій Донецької та Луганської областей. Загальна кількість – 504 особи.

Дехто мешкає на зйомних квартирах, дехто - у родичів. 27 сімей переселенців  мешкають у місцевому  гуртожитку.

       З серпня 2016 року в місті зареєстрована громадська організація "Нове життя Жовті Води".  Голова громадської організації  - теж переселенець з Луганська Микола Миколайович Марченко.

        Основна мета діяльності організації  - надання допомоги переселенцям з оформленням документів, розміщення сімей, надання матеріальної допомоги, допомоги продовольчими товарами від спонсорів, медичний супровод переселенців.

         Це важливо для людей, які залишилися без оселі та роботи, переселенців зі східних районів України, які постраждали від військових дій і змушені були покинути рідні місця.

          Адже, коли переселенці залишають свої домівки і шукають притулку в інших регіонах, питання адаптації  до нових умов гостро постає перед ними. Так, у перший час після виїзду з окупованих територій, людям необхідно налагоджувати питання доступу до соціальних послуг, шукати житло і роботу, оформлювати реєстрацію на новому місці.  Громадська організація "Нове життя Жовті Води»  щоденно працює над полегшенням життя внутрішньо переміщених осіб.

       Також представники організації беруть участь у проектах на отримання грантів. Микола Марченко, як голова громадської організації, активно веде роботу в місті.

       Микола Миколайович в рідному Луганську був членом ВО «Батьківщина». Тож він, оселившись у Жовтих Водах, відразу  приєднався до лав Жовтоводської міської організації ВО «Батьківщина».    

       Напередодні новорічних свят голова міської організації ВО «Батьківщина» Наталія Белинська завітала до гуртожитку, де мешкають переселенці. Вона привезла подарунки дітям від  депутата  Дніпропетровської обласної  ради фракції  «Батьківщина» Гілала Ісаєва.                

    - Такі вітання перед святами дають можливість кожному відчути себе потрібним, - говорить Наталія Миколаївна, - Тож Гілал Міргасанович поділився теплом і добром з дітками, яким так потрібні позитивні емоції та надія на краще. Нехай у Новому році у них все буде добре і нехай, нарешті, буде мир у нашій Батьківщині.

 

619

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.