Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Передноворічний боксерський турнір у Кам'янському

31.12.2017 10:15:29

Змагання відбулися в переддень новорічних свят в лівобережній ДЮСШ №1. На змагання в Кам'янське приїхали спортсмени з Дніпра, Вільногірська, Жовтих Вод, Покровки і Тернівки.

Кам'янськена цьому турнірі представляли боксери з ДЮСШ №1, ДЮСШ №2, БК «Ринг» (ДЮСШ №2), БК «Дзержинець» і КСЦ «Дніпровець». Всього в поєдинках на рингу брали участь 90 спортсменів.

В ДЮСШ №1 є великий зал для боксу, прекрасний ринг, що відповідає міжнародним стандартам, свого часу подарований школі за спортивні досягнення боксерами братами Кличками.

Перед початком турніру директор ДЮСШ №1 Олексій Бурма від імені спортсменів і їх тренерів з вдячністю вручив Почесний диплом спонсору цих змагань - відомому підприємцю й меценату, людині, яка любить спорт і багато що робить для його розвитку в Кам'янському, депутату міської ради від ВО «Батьківщина» Сергію Миршавці.

Захоплюючий турнір тривав кілька годин. Переможених не було, медалі та грамоти вручали всім боксерам. Тим більше, що чимало боїв судді по праву визнавали рівними - коли жоден з бійців так і не поступився супернику, віддавши всі сили для перемоги.

Та все ж, серед чемпіонів явно переважали кам'янчани - їх було більше, та й підготовка хлопців помітно відрізнялася в кращий бік.

Заслужили оплески глядачів поєдинки, які провели Євген Напрасний, Ерік Мірзоян, Олександр Трофименко, Максим Толкушкін, Денис Рибальченко (тренери - Вадим Бурбига, Вадим Хамаза, Валерій Шульга).

Відзначили й успіх боксерів, які представляли ДЮСШ №2 - Богдана Ярового, Валерія Ростовського (тренери - В'ячеслав Шульга та Олег Турченко), а також боксерів з відомого БК «Ринг» (ДЮСШ №2) - вихованців тренера Андрія Шешурева. Вісім його бійців були учасниками турніру - і всі вісім стали переможцями. Серед них - Данило Михальчук, Тимофій Литвинов. А рінговец Антон Кравцов навіть став автором єдиного на турнірі нокауту. Свого суперника він нокаутував на 2-й секунді першого раунду. Антону навіть спеціальний кубок вручили - «За найшвидшу перемогу». Кубками «За технічну майстерність» були також відзначені кілька юних боксерів - і місцевих, і гостей.

Турнір в ДЮСШ №1 красиво і яскраво підбив підсумок минулого боксерського 2017 року в місті. Спортсмени та глядачі дякують його організаторам і спонсору Сергію Миршавці.

 Подібне свято боксу в школі планують провести і в новому році, ось тільки учасниками його стануть спортсмени старшого віку. А значить, буде ще цікавіше.

731

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.