Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Здоровье


«Дикрасин» зупиняє руйнування суглобів

25.01.2018 16:54:32

Вже багато років в м. Бориспіль працює фірма «Гамай», яка є поставником в Україну з Болгарії чудодійного препарату «Дикрасин» для лікування захворювань суглобів та хребта. З кожним днем зростає його популярність серед лікарів і пацієнтів.

Анатолій, 49 років: Хочу поділитися, як я вилікував свої коліна. Я зварювальник, багато часу проводжу на ногах, на холоді, протягах, в незручному положенні, що призвело до тяжкої хвороби колінних суглобів. Я довго лікувався, але поліпшення було не тривале, і знову доводилося приймати дорогі ліки, мазі і т. д. Бувало навіть на милиці змушений був ставати. Та одного разу мій друг розповів мені про «Дикрасин», у нього також були проблеми з суглобами. Він почав його втирати. Втер 3 флакони і відчув значне полегшення, а згодом втер ще 3 флакони «Дикрасину» і забув про милиці і болі, навіть пританцьовувати почав. Відтоді, як він говорить, у нього завжди є «черговий» флакон «Дикрасину». Тож як тільки він відчуває болі в суглобах, негайно втирає «Дикрасин». Тому я хочу дізнатися, що це за засіб. Розкажіть про корисні властивості «Дикрасина».

«Дикрасин» – рослинний тонік для тіла. Це препарат універсальної дії для омолодження шкіри, судин, суглобів і зміцнення імунної системи.

«Дикрасин» являє собою водно-кислотний настій з ідеально збалансованим співвідношенням компонентів, екологічно чистих болгарських лікарських трав. При втиранні в шкіру він діє як скраб. Знімає ороговілі клітини, відкриває закупорені пори, тим самим сприяє активним речовинам легко проникати глибоко в тканини і суглоби.

Завдяки антиоксидантній дії вітаміну Р і таніну зміцнюються кровоносні судини, поліпшується кровопостачання і живлення шкіри і тканин навколо суглобів і хворих місць, усуваються запальні процеси, розчиняються солі і виводяться шлаки, накопичені в організмі.

«Дикрасин» захищає хрящові тканини від руйнування. Завдяки цьому в більшості випадків починають відновлюватися функції суглобів і хребта, поліпшується кровопостачання кінцівок при цукровому діабеті, стимулюються відновні процеси, підвищується тонус, працездатність і омолоджується весь організм.

Одним з головних переваг «Дикрасину» є те, що він не впливає на артеріальний тиск, шлунково-кишковий тракт, нирки, печінку, що дозволяє використовувати «Дикрасин» людям з «букетом» захворювань.

Рекомендується при:

- остеоартрозах різної локалізації (гонартроз, коксартроз, плечолопатковий періартрит, артроз плечових суглобів);

- деформуючому остеоартрозі;

- остеохондрозах;

- хворобі Бехтєрєва ;

- больових симптомах;

- облітеруючому ендартереїті;

- діабетичній ангіопатії нижних кінцівок;

- подагрі;

- «п’яточних шпорах».

 

Клінічні випробування та багаторічний досвід підтверджує 70 % ефективності «Дикрасину» при його застосуванні.

«Дикрасин» застосовується зовнішньо (докладніше – дивіться інформацію до застосування). Курс застосування – 18 днів. На курс необхідно 3 флакони. Повторні курси можна проводити через два тижні.

При локальному застосуванні «Дикрасин» втирається в окремі суглоби легкими масажними рухами один раз на день щодня, поки не настане полегшення.

Не рекомендовано:

- дітям до 15 років;

- при коксартрозі 3-4 ст.;

- при нестабільності в хребцевих сегментах;

- при алергічних, запальних і інфекційних захворюваннях шкіри;

- під час вагітності.

Головний висновок: «Дикрасин» надає багатогранну, різнобічну дію на організм. Його можна сміливо застосовувати при багатьох проблемах опорно-рухового апарату, серцево-судинної та видільної системи, так як зменшується навантаження на серцевий м'яз внаслідок поліпшення роботи капілярів, що виконують функцію «другого серця» людини, а також з метою профілактики.

Використання «Дикрасину» безпечне, ефективне, що дає змогу якісно полегшувати стан людини.

Про диво – «Дикрасин» свідчать численні відгуки вдячних пацієнтів, з усіх регіонів України.

Хворі на численні хвороби суглобів їдуть за зціленням далеко, витрачають великі кошти, а зцілення – ось воно! Зовсім поруч  - в аптеках рідного міста.

 «Дикрасин» можна придбати в аптечних установах.

Ціна одного флакону в аптеках від 85 грн.

Препарат також можна замовити в ДП «Гамай» ТОВ «Краків ООД» за телефонами та отримати поштою.

(04595) 6-88-59; 6-54-60;

093-098-16-63;

097-221-47-66;

099-508-73-75

Заявки приймаються за вищевказаними телефонами щодня, крім суботи та неділі з 9:30 до 16:00.

Консультація лікаря за цими ж телефонами в понеділок з 11:00 до 16:00 та  п'ятницю з 10:00 до 13:30.

Офіційний сайт: www.dicrasin.com.ua

Висновок Держсанепідслужби МОЗ України №05.03.02-03/53579 від 07.12.2015 р. Виробник ЕТ «Дикрасин-Димитр Кристи-Георги Кристи», Болгарія.

Перед застосуванням ознайомитися з інструкцією. Не є лікарським засобом.

1838

Материал размещен на коммерческой основе.
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.