Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


За сприяння Гілала Ісаєва у населених пунктах П’ятихатського району розчистили заметені дороги

28.01.2018 14:33:06

Техніка підприємства, яке очолює депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв, працювала на дорогах П’ятихатського району, розчищаючи заметені дороги

       Цієї зими снігу чекали довго. Минулого тижня, вперше за зимові місяці, на Дніпропетровщині мали можливість милуватися сніжним покровом. Але зима – це не тільки білосніжна краса за вікном, а й снігові замети та нерозчищені дороги.

Після приходу справжньої зими із сильним снігопадом не справляються навіть у великих містах, не тільки у віддалених від міст сел та селищ. Ця  проблема торкнулася і П»ятихатського району. 

           Вже декілька років поспіль розчищати дороги від снігу допомагає техніка фермерського господарстваПП «Каспій», яке очолює депутат Дніпропетровської обласної радиВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв. Дякуючи Гілалу Ісаєву, швидко очистити сільські дороги від снігових заметів вдалося і цього року.

         Перший сигнал про допомогу надійшов від голови Пальмирівської сільради Віктора Дідка.  Переметені ділянки доріг на території сільради було терміново розчищено.

Також розчищені від снігу дороги на території Жовтянської сільради, Виноградівської сільради та Байдаківського старостинського округу Лихівської об’єднаної територіальної громади. Це  - села Яковлівка, Грамівка, Володимирівка, Червона Гірка, Байдаківка.

У Яковлівці, Григорівці та Цвілому до чищення доріг долучився, зі своєю технікою, директор ПП «Маїс» Вадим Січевий.

          - Добре те, що у нас відразу сніг розчистили, не допускаючи, щоб  були наметені великі кучугури, від яких звільняти дороги буде важко, - розповідає староста Байдаківського старостинського округу Лариса Савченко, - Гілал Ісаєв по - справжньому вболіває за наші населені пункти.Діяльність депутата спрямована на вирішення конкретних проблем життєдіяльності громад.При необхідності він завжди надає допомогу п»ятихатцям, за що виборці йому дуже вдячні. Люди знають, як Ісаєв працює для громади.

    Я тільки - но  зателефонувала у громадську приймальню депутата, а Гілал Міргасанович мені відразу відповів, що  техніка вже виїхала звільняти наші дороги від снігу.

        Дякуючи такій вчасній допомозі, було відновлено транспортне сполучення з районним та обласним центром, до  сіл привозили хліб, вільно проїздило швидка допомога. Батьки та вчителі дякують за те, що по прочищеній дорозі шкільний автобус без проблем довозив дітей до школи. Дякують і мешканці сіл, у яких орендує земельні паї ПП «Каспій».

Гілал Ісаєв особисто перевірив виконану роботу.

-         Ми прочищуємо дороги там, де є необхідність, - говорить депутат, - шляхи населених пунктів необхідно оперативно розчищувати від снігу та забезпечувати їх транспортним сполученням, навіть у таку негоду. В пріоритеті, звичайно, розчистка центральних доріг громади для підвезення дітей до шкіл, проїзду швидкої і підвозу продуктів до сіл.

У ПП «Каспій» були готові до снігопаду, аби оперативно організувати розчистку вулиць у населених пунктах.

Мешканці сіл і самі проводять велику роботу по приведенню до ладу доріг на вулицях. Тож

наслідки негоди долаємо разом!

 

 

 

577

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.