Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Происшествия


Рецидиви вандалізму і пробудження совісті у правоохоронців (ФОТО)

30.01.2018 13:11:15

Недолюдки трощать огорожу пам`ятника, поліція – констатує «недостатній рівень заподіяних збитків»…

Громадськість Грушівської громади (Апостолівський район – ред.) змушена звернутись до представників ЗМІ задля висвітлення ганебних подій, які нещодавно відбулись в селі Грушівка Дніпропетровської області.

В ніч на 2 січня 2018 року невідомими особами було розтрощено 6 секцій бетонної огорожі пам’ятника землякам, загиблим під час Другої світової війни та проведення АТО. Виконкомом Грушівської сільської ради, від імені голови Попельнюка Валерія Олексійовича, по даному випадку було оформлене відповідне відношення на ім’я начальника Апостолівського відділення поліції Нікопольського ВП ГУМП полковника Левицького Артура Миколайовича.

В ніч на 3 січня 2018 року невідомими було зламано додатково 8 секцій огорожі, по факту чого знову було оформлено відповідне відношення.

Оперативна група на чолі зі слідчим Абрамовичем В.В. двічі (02.01.2018 та 03.01.2018) виїжджала по факту даного правопорушення, але обмежилась лише складанням схеми місця злочину. Ні опитування відвідувачів та керівництва розважальних закладів, що працювали в ту ніч, ні опрацювання місцевого населення на предмет виявлення свідків злочину не проводилось.

Єдиним, в чому правоохоронні спрацювали оперативно, є оформлення ними 2 січня 2018 року повідомлення (чомусь на ім’я співробітниці апарату Грушівської сільської ради – Павленко С.О.) про припинення розгляду звернення на підставі недостатнього рівня заподіяних збитків.

Але ж справа не в «умисному пошкодженні чи знищенні чужого майна», як було зазначено в відмові, а в акті вандалізму, в плюндруванні пам’яті людей, які своєю загибеллю врятували тисячі інших життів!

Найгіршим є те, що внаслідок відсутності необхідної реакції на минулі події в ніч на 29 січня 2018 року було вщент розтрощено останні 32 секції огорожі.

Єдине питання, яке постає перед громадськістю села, є питання нової майбутньої цілі злочинців, адже безкарність породжує рецидив. При цьому, як ми бачимо, апетити недолюдків зростають в геометричній прогресії.

Слід також зазначити, що ця огорожа була встановлена 26 серпня 2016 року за рахунок небайдужих мешканців села Грушівка і по завершенню робіт була передана ними на баланс Грушівської сільської ради.

Чи виникне у людей в майбутньому бажання дбати про благоустрій їх населених пунктів при такому відношенні до їх меценатства?

Сподіваємось, що висвітлення ситуації в засобах масової інформації допоможе в ділі пробудження у наших правоохоронних органів совісті та розуміння необхідності виконувати покладені на них обов’язки.

З повагою,

голова виконавчого комітету

Грушівської сільської ради

В.О.Попельнюк

2971

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.