Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Депутат Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка привітав переможців «МастерШеф 7»

30.01.2018 23:27:40

Відбулася зустріч кам’янчан з фіналістами 7 сезону відомого українського телешоу «Мастершеф», серед яких був і переможець, їх земляк Вадим Бжезинський.

Відбулася  зустріч кам’янчан з фіналістами 7 сезону відомого українського телешоу «Мастершеф», серед яких був і переможець, їх земляк Вадим Бжезинський. Захід відбувся за підтримки міського голови Андрія Білоусова та депутата міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки.

Зіркові кулінари провели майстер-класи, спілкувалися з присутніми та пригощали їх своїми фірмовими стравами.

Від імені всіх городян Андрій Білоусов привітав земляка Вадима Бжезинського з яскравою перемогою, побажав подальшого розвитку, успіхів і нових досягнень.

«Спасибі Вам за те, що прославляєте Кам'янське. Ми Вами пишаємося і завжди будемо раді бачити Вас в рідному місті. Всі ви придбали колосальний досвід, багато чому навчилися і проявили себе як талановиті кулінари і цілеспрямовані особистості. Вас полюбили глядачі, і тепер ви - справжні «зірки» телеекрану. Від душі бажаю вам не зупинятися на досягнутому, впевнено йти вперед і ніколи не здаватися », - сказав міський голова Андрій Бєлоусов.

За проявлені творчі здібності та підвищення іміджу міста мер вручив Вадиму Бжезинському нагрудний знак «Відзнака міського голови», а Володимиру Троцькому, Михайлу Грушецькому, Карині Аванесова і Вероніці Шлендік - листи подяки виконавчого комітету міської ради.

До привітань приєднався депутат Кам'янського міської ради, меценат Сергій Миршавка. Він вручив на пам'ять кулінарам креативні подарунки - дерев'яні блюда та інші кухонні приналежності, розписані петриківським розписом.

 «Завжди, коли я відвідую заходи, які організовує Сергій Миршавка,  - написала у соціальній мережі Фейсбук мешканка  Кам»янського Євгенія Міняйло, - мене потім переповнюють емоції, звичайно ж тільки хороші.

Не буду відходити від традиції і як завжди напишу відгук. Ні для кого не секрет, що переможцем Майстер Шеф7 став житель Кам'янського, і ось у Сергія Івановича народилася ця ідея  - запросити фіналістів 7 – го сезону! Все було продумано до дрібниць, було дуже весело: на вході зустрічали Міми, майстер-клас від фіналістів, конкурси, призи, міні-дискотека, фотосесія з учасниками і завершив вечір  салют.  Я знаю, як переживав Сергій Іванович зі своєю дружиною Аллою Володимирівною, щоб все пройшло на вищому рівні. І я з упевненістю заявляю: у вас все вийшло!

Я пишаюся, що знаю Сергія Миршавку, людину з великої літери, людину, яка робить все від чистого серця, не заради піару, а заради людей!»

 

 

 

 

 

 

677

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.