Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Обласний турнір з баскетболу відбувся у Кам'янському

07.02.2018 22:28:23

Обласний турнір з баскетболу «Днепроліга» пройшов на базі СК «Прометей». За першість боролися команди «БК Київ» і команда з міста Дніпро - "Дрім Тім».

В якості почесних гостей у церемонії відкриття турніру взяли участь Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, депутат міської ради від ВО «Батьківщина», меценат Сергій Миршавка, радник мера з питань спорту та молодіжної політики Олег Орлов, начальник відділу спорту департаменту з гуманітарних питань Анатолій Івашина, віце-президент міської федерації баскетболу Микола Синельников. Підтримували гравців дівчата - спортсменки з команди черлідингу «Прометей».

Від імені всіх городян, гравців і уболівальників привітав мер Андрій Білоусов.

«Сьогоднішній турнір - одне з останніх спортивних заходів в СК« Прометей» перед його реконструкцією. У процесі ремонту приміщення Палацу буде повністю оновлено, тут будуть створені максимально комфортні умови для спортсменів, в тому числі, баскетболістів.

Маючи таку потужну базу, місто зможе не тільки повноцінно розвивати різні види спорту, а й успішно проводити змагання найвищого рівня. Бажаю всім спортсменам удачі і впевненість у своїй перемозі. А всім глядачам - задоволення від чудового спортивного свята, здоров'я і оптимізму! »- сказав Андрій Білоусов.

На баскетбольну гру прийшло подивитися багато уболівальників. Найбільш активно підтримували гравців учасники місцевого фан - клубу.

У нелегкій боротьбі за першість перемогу здобула команда з Дніпра «Дрім Тім».

Від Федерації баскетболу та Сергія Миршавки, перед грою БК –  Кам'янське

Dream team,  юнацька збірна СК Прометей (тренер - Наталія Чучка), яка захищає честь міста в ВЮБЛ (всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга),отримала комплекти нової форми.

467

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.