Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Директор гімназії № 39 м. Кам'янське Сніжана Занєгіна подякувала Сергію Миршавці за допомогу навчальному закладу

23.02.2018 21:33:32

Гімназія № 39 м. Кам'янське отримала допомогу від депутата Сергія Миршавки.

У лютому 2018 року до депутата Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина»  Сергія Миршавки звернулась адміністрація гімназії № 39 за допомогою в придбанні лінолеуму та проведенні ремонтних робіт в початковій школі.

Цей учбовий заклад є базовим для впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Тут реалізується проект «Нова українська школа», який стартував у цьому навчальному році.

На першому поверсі, де розташовані класи початкової школи, покриття підлоги було старе та пошкоджене і вже давно потребувало ремонту.

Для Сергія Миршавки не існує другорядних проблем. В найкоротші терміни були придбані лінолеум та необхідні матеріали. З метою створення умов для комфортного перебування учнів у стінах початкової школи, проведено ремонт 100 кв. м покриття підлоги.

Директор гімназії Сніжана Леонідівна Занєгіна від імені адміністрації та батьків наймолодших школярів висловила щиру подяку  Сергію Миршавці за дуже суттєву допомогу та постійну підтримку в поліпшенні матеріально - технічної бази закладу.

 - Хочу подякувати Вам, шановний Сергію Івановичу!, - сказала Сніжана Занєгіна, - На сьогодні тільки одна людина дійсно хвилюється за наших дітей, крім наших батьків, це  - Ви. Після своїх додаткових канікул першачки дійсно оцінять нові можливості сучасної підлоги на веселих перервах.

 

 

747

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.