Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Дмитро Зубрій звітує перед громадою

05.03.2018 16:24:57

Спільними зусиллями зможемо зробити багато

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, які передбачені Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», регламентом Дніпропетровської обласної ради. Пріоритетними напрямками роботи вбачаю захист інтересів територіальних громад та виборців. Відтак беру активну участь у роботі сесійних засідань, адже більшість питань, що ухвалюються депутатами, мають безпосередній вплив на життєдіяльність моїх земляків і не зважаючи на політичні та ідеологічні переконання найважливіше це покращення життя людей. Народні обранці в кінцевому результаті мають знаходити порозуміння між собою заради тих, хто покладає на них великі сподівання. Вважаю, що навіть у спірних питаннях можна досягти компромісу, знайти спільну мову. Це дуже важливо, адже ми повинні виправдати довіру вибоців, які повірили нам. Тому на наших плечах – колосальна відповідальність перед ними. Так було завжди і так має бути.

У 2017 році в райцентрі розпочала роботу громадська приймальня, де я особисто та мої помічники ведуть прийом громадян.

Під час зустрічей із виборцями завжди намагаюся вислухати кожного, узагальнюю, систематизую їх думки, пропозиції, рекомендації, що дає мені можливість планувати свою депутатську роботу, а також на основі цього озвучувати депутатські звернення, запити до посадовців різних рівнів.

За минулий рік до мене надійшло 215 звернень, у порівнянні: за 2016 рік їх було 85, жодне з них не залишилося без уваги. Я намагався допомогти кожному, проте були й такі, що не вдалося вирішити стовідсотково, оскільки не все належить до моєї компетенції. Тому деяким заявникам дані роз’яснення та рекомендації для звернення у відповідні інстанції для вирішення їх проблем.

 

Землякам – увага та підтримка

 

Досить важливо тримати руку на пульсі задля максимального залучення фінансових ресурсів державного та обласного бюджетів, котрі в перспективі можуть бути спрямовані на соціально-економічний розвиток району. Саме тому завдяки роботі в профільних комісіях найвищого представницького органу краю маю змогу своєчасно отримувати інформацію про надходження субвенцій, дотацій та вносити пропозиції до переліку тих питань і об’єктів, котрі потребують відповідного фінансування.

Один із таких об’єктів – Широківська СЗШ №2. З обласного бюджету виділено кошти в сумі 400 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту школи. А на бюджетній сесії обласної ради депутатами було прийнято рішення вже про виділення 4 млн. грн на капітальний ремонт навчального закладу та 100 тис. грн на ремонт шкільного стадіону.

З-поміж інших питань на сесіях обласної ради розглядались мої депутатські запити щодо виділення обласної субвенції виконавчому комітету Гречаноподівської сільської ради. Як результат роботи, Гречаноподівська ОТГ отримала 17 тис. грн з них – для КЗО «Калинівська СЗШ ЗНЗ І-ІІІ ступенів» придбано меблі (5 тис. грн), в КЗО «Степівський ДНЗ» – двері (12 тис. грн).

Щиро вдячний депутатському корпусу за підтримку та одностайність у прийнятті цих рішень.

Досить часто лунають думки, що керівники на місцях не повинні хизуватися проектами, які реалізуються за державні кошти. Однак, погодьтеся, що державне управління, а, тим паче, використання цих фінансових ресурсів може бути різним. Тож чому вголос не прозвітувати перед усіма: акцентувати на тому, що зроблено, що заплановано, а де шукаємо оптимальні шляхи вирішення певних питань. Так і має бути. Це мій принцип роботи як депутата обласної ради.

 

Злагоджена робота депутатського корпусу обласної ради

 

Протягом звітного часу відбулося 11 засідань сесійобласноїради, в яких я взяв участь. Розуміючи, що основні рішення в обласній раді приймаються на засіданнях профільних комісій, я, як відповідальний депутат та заступник головипостійної комісії обласної ради з питань екології та енергозбереження, брав участь у роботі 18-ти профільних комісій.

Щоб ще раз наголосити на важливості роботи даної комісії, хочу поінформувати виборців, що, працюючи в ній, постійно вивчаю екологічний стан справ на території нашого району та разом зі своїми колегами шукаю шляхи вирішення ряду питань, що виникають.

Ні для кого не секрет, що наша річка Інгулець перебуває в не найкращому екологічному стані. Гірничорудна промисловість, швидке зростання металургійної та хімічної галузі в її басейні привело до поступового занепаду річки. Я, як депутат обласної ради, особисто ініціював питання по розчистці річки Інгулець. І приємно відзначити той факт, що про збереження та відновлення гідрологічного режиму водної артерії турбуються на державному рівні. В рамках обласної комплексної програми (стратегії) екологічної безпеки та запобіганню змінам клімату на 2016-2025 роки завершені роботи щодо «Відновлення гідрологічного режиму р. Інгулець в районі сіл Новолатівка та Інгулець Широківського району Дніпропетровської області». Але це лише початок величезної роботи, яка ще попереду.

 

Майбутнє – за об’єднаними територіальними громадами

 

Пріоритетними напрямками роботи обласної ради є децентралізація, боротьба з корупцією, вирішення екологічних питань, підтримка здорового способу життя, підтримка переселенців та воїнів АТО. Я повністю підтримую позицію обласної ради та намагаюся її реалізувати на своєму окрузі.

У Широківському районі створено чотири об’єднані територіальні громади: Новолатівська, Гречаноподівська, Широківська та Карпівська. Я,як депутат обласної ради й людина, яка займає активну громадянську позицію,не можу стояти остороньпроцесів, що відбуваються на моєму окрузі. Тож, будую плани на майбутнє, допомагаю новоствореним громадам. Одним із проектів,у якому я брав безпосередню участь, це є допомога у вирішенні проблеми з питною водою в с.Зелена Балка. За рахунок коштів сільської ради була виготовлена проектно-кошторисна документація. А 12 жовтня 2017 року відбулося відкриття довгоочікуваного водогону за участі представників облдержадміністрації. Це стало радісною подією для всіх жителів села Зелена Балка.

Даний проект був реалізований у рамках масштабної програми, ініційованої губернатором області Валентином Резніченком, та за підтримки обласної ради.

 

Залучення коштів державного та обласного бюджетів у районі

 

Я вже зазначав, що головним пріоритетом моєї депутатської роботи є залученнякоштів бюджетів різних рівнів. У першу чергу–державного й обласного,для вирішення проблемних питань нашого району та об’єднаних територіальних громад.

У 2017 році суттєву допомогу на покращення матеріально-технічної бази за моєї ініціативи отримали й обєкти соціально-культурної сфери району:

- КЗ «Широківська центральна районна лікарня ДОР» – 16,6 тис. грн (дитячі ліжка, пральна машина);

- Широківська СЗШ №1 – 18,95 тис. грн (придбання жалюзі, лінолеуму та будівельних матеріалів);

- Широківська СЗШ №2 – 20,0 тис. грн (люмінесцентні світильники та парти зі стільцями);

- КЗО «Широківський ДНЗ №4 – 5,9 тис. грн (придбання дитячих столів та дитячої стінки);

- відділ культури, туризму, національностей та релігії райдержадміністрації – 15,0 тис. грн (придбання фотоапарату).

Як представник громади Широківщини, на обласному рівні я продовжую підтримку різноманітних громадських ініціатив та проектів у різних сферах: культурі та спорті, охороні здоров’я та освіті.

Дуже важливим і водночас складним є питання надання матеріальної допомогилюдям. Непросто пропускати через себе проблеми і біль тих, хто її потребує.Протягом звітного року одноразову допомогу в сумі 251,550 тис. грн на лікування отримала81 людина.

 

Благодійництво – це невід’ємна складова моєї діяльності

 

Водночас зупинюся на тому, де я беру участь та надаю спонсорську допомогу за власний кошт. Під час заходів до Дня захисту дітей ми допомогли створити святковий настрій малюкам, подарувавши повітряні кульки та солодощі. Під час проведення конкурсів «Міс Широчанка» та «Мен-шоу» я особисто вручив призи учасникам шоу-програм. До Дня святого Миколая 1700 солодких подарунків отримали діти молодшого шкільного віку. Сприяв у ремонті трьох пральних машин центральної районної лікарні та надав кошти на придбання ліків для дитячого відділення. Завжди намагаюся допомогти дітям у розкритті їх талантів, тому за можливості сприяю в поїздках творчих колективів на різні фестивалі. Танцювальному колективу «Фантазія» бронював квитки в поїздку до Львова. Подарував переможниці районних та обласних олімпіад Аліні Єременко, учениці 5-А класу Широківської СЗШ №1 оксамитові ролики – це була мрія дівчинки. Вважаю, що така підтримка дасть змогу різнобічніше розвиватися нашій молоді. Це–дієві кроки для того, щоб наші діти залишалися жити на рідній землі, а не шукали кращої долі в місті й за кордоном.

Намагаюся допомогти кожному, хто до мене звертається.

 

Землякам – вдячність за підтримку

 

Рік – порівняно невеликий проміжок часу. Не буду лукавити, над окремими питаннями ще слід попрацювати. Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність усім землякам за підтримку, розуміння й віру в те, що спільними зусиллями зможемо багато чого зробити на користь громад загалом і для кожного, хто потребує допомоги.

На закінчення хочу акцентувати увагу на тому, що я завжди відкритий для всіх пропозиційщодовирішенняважливихпитань, які належать до моєї компетенції, готовий до співпраці з місцевими державними органами виконавчої владитаорганами місцевого самоврядування.

619

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.