Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Кожен депутат має усвідомити – він працює для людей, вони найняли депутата на цю роботу

06.03.2018 19:05:37

Сьогодні депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Володимир Хорішко провів особистий прийом громадян у місті Синельниковому.

« Зізнаюсь відкрито, - говорить Володимир Володимирович, - я кожного разу виходжу з прийому з важкістю на серці. Люди приходять різного віку, професій, політичних настроїв, але об’єднує їх страшна біда – хвороби. Онкозахворювання, інвалідність, проблеми з серцем та, від чого стає й самому боляче – хвороби дітей…

Люди не мають змогу отримати гідне лікування, виростити здорову дитину, вилікувати важку хворобу. І цей вир переживань охоплює повністю. Я вважаю, що кожен депутат повинен регулярно проводити прийом громадян особисто. Не перекладаючи це на своїх помічників. І я впевнений, що багатьом це піде на користь. Ні в якому випадку не можна закриватися від людей, бути сліпим та глухим до їхніх проблем. Ті питання, котрі ми сьогодні намагалися вирішити – крихти у порівнянні з тим, що робиться навколо. І кожен депутат має усвідомити – ви працюєте для людей, вони найняли вас на цю роботу, тож відвертатися від них ви просто не маєте права.

737

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.