Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Весняні привітання від Гілала Ісаєва

08.03.2018 14:56:03

Весна, яка вже, майже, панує навколо, приносить у наше життя приємні відчуття та події.

     Перше весняне свято – 8 Березня, святкують, як початок весни, початок нового життя в природі, та як день шанування Жінки. Її краси, мудрості, терпіння, ніжності. Це свято, яке користується великою популярністю, головна подія весни.

            І, звичайно, в цей день, продовжуючи прекрасну традицію, що викликає приємні емоції і романтичні асоціації,  прийнято дарувати подарунки.

          Жодна жінка не залишається без подарунка – її вітають кохані чоловіки, діти, колеги, знайомі.

           Урочисті заходи, присвячені 8 – ому Березня, відбулися у П’ятихатському районі. У районному Будинку культури жінок району вітали Народний депутат України Олег Кришин, депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв, голова П’ятихатської райдержадміністрації Сергій Саламаха, голова П’ятихатської райради Раїса Галаган.    

           Разом з теплими побажаннями жінки отримали грамоти Дніпропетровської обласної ради, П’ятихатської райдержадміністраціїта ради.

          Подарунки вручали Олег Кришин та Гілал Ісаєв.  Солодощі у вигляді символіки партії «Батьківщини» - серця- отримали присутні від Гілала Ісаєва.

Чудовий концерт всім підготували працівники районного Будинку культури та Школи мистецтв.

         - Здавна жінка була мудрою берегинею роду, затишного сімейного вогнища, - сказав Гілал Ісаєв, вітаючи жінок, - Інакше й бути не може, адже жінка – джерело життя, захисниця миру на землі. Якби світом правило жіноцтво, в ньому б не було горя та жорстокості. Зате було б більше добра, турботи, любові, мудрості й справедливості.

         Щиро вітаю вас з жіночим святом. Нехай у вашому житті буде багато любові й радості. Нехай усі ваші найзаповітніші надії втіляться у реальність. Будьте здорові, красиві й щасливі!

733

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.