Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Прийміть щирі вітання з найкрасивішим та світлим святом весни - Днем 8 Березня!

08.03.2018 15:30:39

Це свято завжди збагачує почуття поваги і безмежної вдячності Жінці. Адже на її любові і ніжності, вірності і відданості своїй родині та близьким, тримається світ.

         Жінці доводиться бути сильною, приймати відповідальні рішення, виховувати дітей, піклуватися про рідних, наповнювати життя красою.

         Здавна жінка була мудрою берегинею роду, затишного сімейного вогнища. Інакше й бути не може, адже жінка – джерело життя, захисниця миру на землі. Якби світом правило жіноцтво, в ньому б не було горя, жорстокості, дурних амбіцій і дитячих сліз. Та було б більше добра, турботи, любові, мудрості й справедливості.

Щиро дякуємо за Ваш щоденний внесок у розвиток нашого рідного краю. Низько вклоняємося Вашим чоловікам, які зараз захищають нашу Україну від окупантів.        Приєднуючись до численних слів, адресованих Вам з нагоди свята, бажаємо, щоб Ваша жіночність, душевне тепло і увага, вміння дарувати добро, перетворювали на свято кожен прожитий день!         Нехай у Вашому житті буде багато любові й радості, а усі найзаповітніші надії втіляться у  реальність. Нехай Вас завжди супроводжують щастя, благополуччя і удача, злагода, везіння і натхнення. Будьте здорові, красиві, багаті й щасливі!

                                                                      

 З щирою повагою,

чоловіки - депутати Дніпропетровської обласної ради від фракції    «Батьківщина»

897

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.