Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Боксерський турнір за підтримки депутатів обласної ради від ВО "Батьківщина" Віктора Дубовика і Володимира Хорішка

10.03.2018 00:31:13

У Васильківці відбувся боксерський турнір за підтримки депутатів обласної ради від ВО "Батьківщина" Віктора Дубовика і Володимира Хорішка та голови Васильківської ОТГ Сергія Павліченка.

- Щойно я відвідав Васильківку, - розповідає Володимир Хорішко, -  де за підтримки ВО "Батьківщина" пройшов турнір з боксу. І я просто вражений! По-перше, завдячуючи організаційній роботі, яку провели хлопці з ГО "Васильківська дружина", турнір пройшов на вищому рівні. 40 учасників із Васильківки, Павлограду, Первомайського та Синельникового отримали змогу показати свої спортивні вміння та навички.

По  -друге, я приємно вражений кожним учасником! Хлопці віком від 10 до 17 років завзято виборювали перемогу на рингу та показали дійсно гідний рівень підготовки! Маленькі та більш старші боксери викладалися на всі сто і кожен з них був гідним представником свого міста.

І, по-третє, хочу зазначити, що всіляко підтримую такого роду заходи, бо вважаю, що саме спорт є тією захопленістю, яка не тільки врятує нашу молодь, а й зробить націю сильною та здоровою! Мені приємно, що я був частиною цього турніру, що я на власні очі побачив завзяття юнаків та їхню жагу до спорту.

Підтримка спортивних заходів повинна бути невід'ємною частиною депутатської роботи, ні в якому разі не можна забувати про молоде покоління. Саме на таких турнірах народжуються великі спортсмени, котрі звеличують всю нашу країну на світовому рівні! Підтримка молоді, підтримка спорту та здорового способу життя - це крок у краще майбутнє для кожного з нас!

 

621

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.