Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фестиваль


Дніпровців запрошують в «Цирк Орфей» з унікальними артистами і тваринами

14.03.2018 17:29:43

Дніпропетровський державний цирк і Цирк Чинізеллі представляють нову програму.

З 10 березня по 8 квітня Дніпропетровський цирк пропонує глядачам програму, що складається з самих різних номерів. Виступ можна сміливо назвати сучасним шоу, яке помітно відрізняється від звичних напрямків цього виду мистецтва. Цікаво буде всім, незалежно від віку та вподобань. Для того, щоб кожен номер виглядав максимально барвисто, впроваджено використання різних сучасних спецефектів. На арені будуть з'являтися унікальні артисти і тварини, що показують дивовижні і неповторні трюки.

Учасники програми

Тетяна і Валерій Нечипуренкодресирувальники величезних ведмедів. Ведмеді, начебто, неповороткі тварини, але ведмедики Тетяни і Валерія вражають високою майстерністю і легкістю виконання незвичайних трюків. У нашій програмі ці тварини не поступаються людям в сміливості і складності номерів. Клишоногі артисти виступлять в ролі справжніх приборкувачів дитячих і дорослих сердець, а також продемонструють неймовірні здібності, які не можуть не захоплювати!

Зачаровує танець з обручами у виконанні неповторною Мойри Орфей. В запам'ятовується номері артистка покаже красу синхронного обертання декількох десятків обручів.

«Еквілібр в кільці» у виконанні Вікторії Туригіної. Ексклюзивний цирковий номер оригінального жанру, здатний захопити навіть найвибагливішого глядача, так як всі трюки гімнастка виконує на спеціальному цирковому апараті у вигляді кільця на подіумі. Цей номер поєднує в собі різні техніки циркового мистецтва – акробатику, гімнастичні елементи і еквілібристику. Публіка надовго запам'ятає цей виступ і буде в захваті!

«Дресировані кішечки» Віктора Кошмана. Глядачі побачать дуже складний трюк, який називається «дзеркало» – це стрибок кішки в обруч, затягнутий папером. Кішки стрибають в вогонь, кішки – це і гімнасти і акробати, апофеоз номера – стрибок кішки з-під купола цирку. Привчити кішку до командам виходить тільки у тих, хто дійсно по-справжньому любить цих тварин. Наші дресировані кішечки викликають справжнє захоплення у публіки і залишають незабутнє враження!

Повітряні гімнасти в кільці – Наталя та Олексій Царевські продемонструють найскладніші елементи акробатики під куполом цирку без страховки! Просто дух захоплює! Непередавані за своєю гостротою відчуття. Артисти подарують вам море краси і естетичного задоволення, змусять затамувати подих і завмерти від захоплення.

Вальтер Орфей – відомий еквілібрист, виконуючий запаморочливі і дуже складні трюки. Унікальна здатність артиста утримувати рівновагу стоячи на руках при нестійкому положенні тіла, що показує при цьому велику спритність своєї майстерності. Виступ виглядає на одному диханні, професійно побудований сюжет і красива музика.

Акробати на щоглі під керівництвом Дениса Овчаренко. Динамічний і захоплюючий номер не залишить байдужим нікого. Чесно кажучи, коли хтось з артистів на повній швидкості летить з верху щогли обличчям вниз і гальмує буквально в декількох сантиметрах від підлоги, глядачі завмирають.

Силова пара у виконанні Алекса і Мішеля Орфей. У цьому номері батько і син показують  володіння власним тілом, виконують складні елементи, демонструючи високу техніку акробатики. Алексу всього 10 років, але він вже Артист з великої літери. Його таланту можуть позаздрити навіть артисти з багаторічним стажем.

Галина і Микола Морондельдресирувальники змішаної групи тварин під назвою «Ковбойська сага». Діти і дорослі із захопленням зустрічають чотириногих вихованців подружжя Морондель. Поні, собачки, кізоньки, свинка Кнопа, білосніжна лама Умка давно стали улюбленицями української публіки.

Ілюзійне шоу Лари і Мішеля Орфей, володарів «Срібного клоуна» на найпрестижнішому міжнародному фестивалі в Монте Карло. Лара і Мішель є одними з найвідоміших ілюзіоністів Європи. У рік вони дають більше 150 виступів. Один з шокуючих трюків для глядача – це трюк, в якому голова відділена від тулуба людини. Багато хто з глядачів, усвідомлюючи, що все відбувається не по-справжньому, дивуючись аплодують артистам. Якщо ви вже намагалися розгадати секрети цих містичних трюків, у вас є відмінний шанс спробувати зрозуміти і усвідомити незрозуміле заново.

Вся вистава Вас розважатиме комічний дует «МАРЦІКОНІ». Веселі репризи, радість і гарний настрій для кожного глядача, і маленького, і навіть самого серйозного дорослого.

Продюсер програми – Дмитро Зельцер.

Директор – Іван Швець.

Графік роботи програми «Цирк Орфей»

 • 10.03.18, субота – 16:00
 • 11.03.18, неділя – 12:00
 • 17.03.18, субота – 16:00
 • 18.03.18, неділя – 12:00
 • 24.03.18, субота – 12:00; 16:00
 • 25.03.18, неділя – 12:00
 • 28.03.18, середа – 14:00
 • 30.03.18, п`ятниця – 14:00
 • 31.03.18, субота – 16:00
 • 01.04.18, неділя – 12:00
 • 07.04.18, субота – 12:00
 • 08.04.18, неділя – 16:00

У графіку можливі зміни.                            

Довідка

Дітям до 5 років вхід на виставу безкоштовний, з 5 років – купується повний квиток, (батькам, вік дітей яких наближається до 5 років, щоб уникнути конфліктів з контролерами, рекомендується брати свідоцтво про народження).

Під час вистави суворо забороняється: користуватися лазерними указками, вставати з місця і підходити до арени (особливий контроль за дітьми під час роботи номерів з тваринами), проводити відео та фото зйомку номерів програми.

При втраті особистих речей звертайтеся до адміністратора або контролерів цирку.

Когда: 08 апреля 2018 в 16:00
Где: Днепропетровский государственный цирк
Цена: 50-300 гривень
1555

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.