Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань використання природних ресурсів.

15.03.2018 00:40:47

Напередодні дванадцятої сесії Дніпропетровської обласної ради VIІ скликання відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань використання природних ресурсів.

Як розповів секретар комісії, депутат Дніпропетровської обласної ради від фракції  “Батьківщина”  Гілал  Ісаєв, депутати обговорили питання, що будуть винесені на дванадцяту сесію Дніпропетровської обласної ради VII скликання.

Серед них – внесення змін до рішень обласної ради «Про затвердження проекту схеми формування екологічної мережі Дніпропетровської області»  та «Про Дніпропетровську обласну комплексну програму (стратегію) екологічної безпеки та запобігання змінам клімату на 2016 - 2025 роки».

Важливе питання, яке розглянули на засіданні комісії – створення інтерактивної карти водних об’єктів Дніпропетровської області та оприлюднення її на офіційному сайті облради для вільного доступу мешканців області.

Депутати також обговорили ситуацію, що склалася у мисливському господарстві області  та розглянули проект рішення «Про заборону полювання на територіях природно – заповідного фонду».

На засіданні комісії розглянули деякі звернення суб’єктів господарювання щодо погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами.

 

 

415

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.