Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Дніпровські батьківщинівці голосували за важливі для регіону питання

19.03.2018 14:09:08

Відбулася XII сесія Дніпропетровської обласної ради сьомого скликання.

Як розповіла керівник фракції «Батьківщина» в облраді Антоніна Ульяхіна, батьківщинці цього разу голосували «За» відносно всіх питань, винесених на сесію. Депутати ухвалили ряд важливих для області рішень – на порядку денному було 38 питань.
Почалася сесія хвилиною мовчання. Депутати вшанували пам’ять двадцятирічного Марка Гудзовського, нашого земляка, бійця батальйону «Азов». Марк Гудзовський отримав кульове поранення в голову від ворожого снайпера. Він помер після чотирьох днів боротьби зі смертю у дніпровській лікарні ім. Мечнікова. Вчора в обласному попрощалися з героєм. 
Також депутати активно підтримують і продовжують процес визнання добровольців. На сесії ще 12 бійців - добровольців оголошено учасниками АТО. Їх прізвища назвав заступник голови облради Мгер Куюмчян.
Про ситуацію у правоохоронній системі області депутатам доповів начальник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря. 
Антоніна Ульяхіна поставила запитання про факт порушення кримінальної справи щодо незаконного присвоєння квартири в Самарському районі м. Дніпра та неправомірних дій співробітників правоохоронних органов по відношенню до цієї справи. Квартира належить неповнолітньому хлопцеві. 
Віталій Глуховеря повідомив, що ця справа- на контролі у правоохоронних органів. Депутати «Батьківщини» теж будуть контролювати хід розслідування.
Депутат Дніпропетровської обласної ради від фракції “Батьківщина” Гілал Ісаєв - секретар постійної комісії обласної ради з питань використання природних ресурсів – розповів, що депутати також обговорили ситуацію, яка склалася у мисливському господарстві області та проголосували рішення «Про заборону полювання на територіях природно – заповідного фонду».
На сесії були прийняті важливі рішення стосовно розвитку сільської медицини. 139 604 300 грн. спрямують на будівництво амбулаторій у сільській місцевості. Ще 22 млн. підуть на придбання медичного обладнання та устаткування для лікарень в селах.
Також стосовно медичної галузі на придбання медикаментів і витратних матеріалів виділили 20 млн. грн.З них - майже 10 - для хворих на цукровий діабет. На щомісячні виплати ВІЛ-інфікованим дітям надано близько півтора мільйони.
В рамках реформування системи освіти в Україні відбувається оптимізація навчальних закладів області. На розвиток інклюзивної освіти, зокрема для створення ресурсних кімнат депутати спрямували 17 млн. грн. На оновлення матеріально-технічної бази виділили 67 739 800 грн. На закупівлю шкільних автобусів 14 млн. грн.
Голосуванням сесії відбулася передача лікарень упідпорядкування містам. 11 - Дніпру, 13- Кривому Рогу, 2 – Павлограду, 2 – Новомосковську. Передані лікарні надають медичні послуги виключно мешканцям свого міста та ніяк не перетинаються із третинним рівнем медицини.
Два важливих рішення було прийнято стосовно відновлення культури в області. На капітальний ремонт "Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І.Яворницького" виділено 5 млн. грн. Ще 1 млн. грн. піде на ремонт фасаду «Дніпропетровської академії музики ім. Глінки».
Також 2018 рік оголошено роком Олеся Гончара в регіоні.

485

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.