Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Валерія Коробочка з Кам'янського - срібна призерка міжнародного турніру G1 Ukraine Open Cup 2018

19.03.2018 15:06:39

На змаганнях зустрілися близько 350 спортсменів з 20 країн світу, які боролися за медалі в трьох вікових категоріях - дорослі, юніори та кадети.

Відділення тхеквондо ВТФ ДЮСШ 4 м. Кам'янське взяло участь у цьому турнірі в складі 4 чоловік. Тренер Лобанов В.А., тренер і діючий спортсмен Швець Я. М., Ковдря Кирил і Коробочка Валерія.

Срібною призеркою міжнародного турніру G1 Ukraine Open Cup 2018 стала Валерія  Коробочка.

Ця поїздка до Харкова для Валерії та її тренера Владлена Лобанова відбулася завдяки фінансовій підтримці депутата Кам'янської міської радивід ВО «Батьківщина» Сергія  Івановича Миршавки. Спортсмени дякують депутату за надану фінансову допомогу,за можливість побувати і взяти участь у турнірі.

Для Валерії важливими були також зустрічі на турнірі з легендарних спортсменами. Серед них: Радік Ісаєв, Олімпійський чемпіон 2016 року в Ріо-де-Жанейро та Фаріда Азізова,  неодноразова призерка Європи, яка завойувала 5- е місце на олімпіаді в Бразилії.

Начальник відділу спорту та молоді Департаменту з гуманітарних питань Кам'янського міської радиАнатолій Івашина також подякувавдепутату за увагу до спортсменів: «Спасибі Сергію Миршавці за бескорисну і дуже потрібну допомогу для спортсменів нашого міста! Ви  - справжній патріот Кам'янськогоі України, який не словами, а справами допомагає виховувати молоде покоління. Дякуємо!»

 

524

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.