Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Кам'янська федерація тхеквондо висловлює подяку Сергію Миршавці і готується до змагань у Марокко

22.03.2018 11:53:37

Протягом 2017 - 2018 років, за сприяння Сергія Івановича, провідні спортсмени федерації взяли участь у ряді змагань міжнародного рівня.

Кам'янська федерація тхеквондо висловлює подяку Сергію  Миршавці і готується до змагань у Марокко

Кам»янська федерація тхеквондо, тренерський колектив і батьківський комітет висловлюють подякудепутату Кам'янської  міської ради від ВО «Батьківщина» Сергію  Івановичу Миршавці за надану вагому підтримку в розвитку Олімпійського виду спорту тхеквондо.

Протягом  2017-2018 років, за сприяння Сергія Івановича, провідні спортсмени федерації взяли участь у ряді змагань міжнародного рівня. Так, представниця федерації Валерія Коробочка взяла участь в клубному чемпіонаті Європи в Туреччині, Курись Роман, Курись Софія і Макіді Катерина виступили на чемпіонаті Європи та чемпіонаті Світу з пумсе в Греції.

Найяскравішою подією, звичайно, стала участь Владислава Дзоза в чемпіонаті Світу серед кадетів (Єгипет) і чемпіонаті Європи (Будапешт), на якому Владислав завоював золото.

Також стане можливим поїздка і участь у чемпіонаті світу серед юніорів у Марокко єдиного представника від Дніпропетровської області - Євгена Вовка.

 

 

390

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.