Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Волонтери з Кам'янського дякують депутату від Батьківщини Сергію Миршавці за постійну підтримку

02.04.2018 09:28:16

Це його не перша і навіть не десята допомога хлопцям на передовій! За весь час звернень до депутата - відмови ми не почули!

- У середині березня до волонтерів УДА , а саме Тетяни Ременюк та до мене, як представника ДІЇ в Кам’янському,  звернулися хлопці з загіну «Ведмеді» , з проханням про допомогу …, - розповідає у соціальній мережі Фейсбук  відомий волонтер з  Кам'янського Сергій Красов.

На сьогодні це прохання здається мало ймовірним, сума величезна, за нашими мірками, при цьому в місті нажаль багато «втомилися» від війни, а звичайні громадяни перебувають м'яко кажучи в заручниках системи і на межі бідності …. До кого звернутися,  хто знає про що - зрозуміє !

Є люди і організації, які допомагають, але навіть вони не можуть допомагати кожен день, тиждень, місяць і тим більше, в таких розмірах. Ось і залишається одна надія.. Звернутися до людини, яка неодноразово допомогала УДА, зокрема, нашим міським хлопцям з ОЛПЗ "Чорний Туман" і 8 Батальйону УДА.. Сергій Іванович Миршавка, всупереч усім труднощам, ніколи не сказав НІ.

Величезне Вам ДЯКУЄМО!!! Тільки завдяки таким Волонтерам, людям з Великим серцем, ми маємо можливість перемогти та віру в здобуття Української Самостійної Соборної Держави!

Зараз вже внесено завдаток за автівку, домовились про зустріч та подальші спільні дії з депутатом.

Сергій Іванович,  як завжди, пропонує кращий спосіб покупки та схвалює метод доставки авто до міста. Це його не перша і навіть не десята допомога хлопцям на передовій! За весь час звернень до депутата - відмови ми не почули! В будь якій формі він допомагає . За це йому низький уклін!

За короткий час спілкування  цього разу ми обговорювали багато чого … про місто і про Україну, про війну…Це наша загальна війна і перемога теж буде загальною, а саме всіх тих, які небайдужі і патріотичні, борців і бійців!

Дякуємо Всім! Дякуємо СЕРГІЮ ІВАНОВИЧУ! Дякуємо Кам’янчанам! Дякуємо всім, хто має Дух та сили для боротьби в такі важки часи для України!

 

 

557

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.