Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Депутат Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка передав бійцям Української добровольчої армії авто

07.04.2018 17:39:22

Сергій Миршавка ніколи не відмовляє в допомозі Українській добровольчій армії.

У березні до Сергія Миршавки звернулися волонтери і розповіли, що бійці 8-го батальйону Української добровольчої армії, які дислокуються зараз в селі Широкине, потребують автомобіль.

Депутат відразу ж пообіцяв допомогти. Як  повідомляє сайт  http://kstati.dp.ua/, бійцям були передані ключі від мікроавтобуса "Фольксваген Транспортер", який пройшов всі технічні випробування і готовий для експлуатації в зоні АТО.

Як зазначив командир 8-го батальйону з позивним "Друг Ведмідь", з кожним роком війни на Донбасі допомогу добровольчим батальйонам надається рідше, тим більше вона цінна. Він подякував Сергію Миршавці за такий подарунок, а у відповідь передав депутату від бійців прапор.

За словами командира першого окремого територіального загону "Січеслав" УДА Ростислава Винара, Сергій Миршавка ніколи не відмовляє в допомозі Українській добровольчій армії, і в знак подяки передав йому від національного руху "ДІЯ" медаль "За відродження України".

"Ми намагаємося завжди надавати різну допомогу бійцям на передовій, які ціною свого здоров'я і життів захищають нашу країну. Я вважаю, саме так, спільно, ми можемо повернути мир в Україні", - відзначає Сергій Миршавка.

 

639

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.