Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Рух нових сил Михайла Саакашвілі: «Ми потребуємо підтримки однодумців!»

10.04.2018 13:26:15

Україна потребує нових лідерів нації – людей, які знають, як провести швидкі та незворотні зміни в державі, справжніх патріотів, зацікавлених у розвитку країни, а не збільшенні своїх статків.

Довідка:

Рух нових сил Михайла Саакашвілі – українська ліберальна політична партія. Була заснована 23 лютого 2017 року Михайлом Саакашвілі. Партія є опозиційною режиму діючого Президента України Петра Порошенка. Ідеологія партії.  

«Рух нових сил Михайла Саакашвілі – це об’єднання свідомих українців, небайдужих до долі країни. Наша політична сила була створена силами ентузіастів – однодумців без значних фінансових вливань. За нами не стоять жодні впливові олігархічні групи чи персони, які призвели країну до зубожіння. Розбудова партії відбувається виключно за рахунок благодійних грошових внесків членів партії, соратників, активістів та небайдужих. І саме це виокремлює та відрізняє РНС від інших учасників українського політичного процесу», – зазначив координатор обласного осередку РНС Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський.

На його думку, прозора система членських внесків, за рахунок яких відбувається фінансування партії, має стати звичним явищем, що сприятиме оздоровленню політичної системи України.

«Ми закликаємо всіх, хто втомився від «покращень попередників» та «життя по-новому» долучатися до нашого Руху, вступ у партію вільний та відкритий. Розмір благодійного грошового членського внеску становить усього 50 гривень – це мінімум, який по кишені і студенту, і пенсіонеру, – відзначив Гайворонський, – і кожна копійка цих коштів буде витрачена виключно на статутну діяльність партії».  

Допомогти у розбудові партії можна наступним чином:

РЕКВІЗИТИ

Отримувач: політична партія «Рух нових сил Михайла Саакашвілі»

Код ЄДРПОУ: 39634331

МФО: 321842

В ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», ЄДРПОУ 14360570, код банку 321842

Поточний рахунок № 26000053016229

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: добровільний внесок громадянина(-ки) України на статутну діяльність (обов`язково вказати ПІБ, місце проживання, ідентифікаційний номер, серію та номер паспорту, номер телефону)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: якщо в призначенні платежу будуть відсутні якісь із вказаних реквізитів, то внесок або буде повернутий особі,яка його внесла, а в разі неможливості повернення буде перерахованийдо державного бюджету.

«Шановні українці! Україна потребує нових лідерів нації – людей, які знають, як провести швидкі та незворотні зміни в державі, справжніх патріотів, зацікавлених у розвитку країни, а не збільшенні своїх статків. Це є чіткою та непохитною позицією партії Рух нових сил Михайла Саакашвілі. Долучайтесь і давайте разом писати нову історію процвітаючої України!» – підкреслив Анатолій Гайворонський.

Адреса офісу партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі»: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 7 

Телефони: (068) 017-18-19

                    (073) 19-18 170

                    (068) 896 59-34

Наша сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/RNS.Dnipro/

1793

Материал размещен на коммерческой основе.
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.