Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Сергій Миршавка привітав творчі колективи Лівобережжя м. Кам'янського.

12.04.2018 00:12:27

У навчальному закладі Лівобережжя м. Кам'янського пройшло свято творчих колективів.

На базі середньої загальноосвітньої школи № 30 м. Кам'янське відбувся творчий звіт колективів закладу 2017 – 2018 навчальних років.

З цієї нагоди в актовій залі школи зібрались гості, педагоги, працівники закладу, гуртківці та батьки. Талановитих дітей прийшов привітати депутат Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка.

Учні школи з великим задоволенням співали, танцювали, демонстрували спортивну аеробіку. Творчі колективи та окремі виконавці продемонстрували високу майстерність, сценічну культуру та артистичність виконання. Глядачі сприймали виступи дітей із захопленням та підтримували щирими оплесками.

Педагогічний колектив творчо та завзято працюють над розвитком здібностей та обдарувань кожного учня. Сумлінна та творча праця педагогів та колективів школи була неодноразово відмічена грамотами, подяками міського та обласного рівнів. Учні та вчителі школи тісно співпрацюють з закладами району та міста. Беруть активну участь не тільки у різних святкових заходах району, а стають учасниками та призерами конкурсів та проектів.

Родзинкою заходу став музичний виступ кадетських класів молодшої школи.

- Сьогодні з радістю,- говорить Сергій Миршавка, - для підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді подарував навчальному закладу приємний подарунок – мікшерний пульт.

Школа - це не просто учбовий заклад, це друга домівка для тих, хто навчався або навчається в ній, працював та продовжує працювати.

Отже, від щирого серця кожному юному даруванню хочеться побажати творчих злетів та перемог, а колективу закладу - успіхів та процвітання.

 

 

 

365

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.