Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Депутатський прийом громадян у селищі Іларіонове.

12.04.2018 23:39:09

Особистий прийом громадян у селищі Іларіонове провів депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Володимир Хорішко.

- Я вкотре  впевнився, - розповідає Володимир Володимирович, - що головна проблема людей - це здоров’я. З близько двох десятків бесід, що я провів в Іларіоновому, лише три стосувалися інших проблем.Двоє людей звернулися за юридичною консультацією, з ними працюватимуть мої юристи, та одна жіночка – за допомогою у друці збірки власних віршів.

Всі інші – це люди, у кожного з яких своє горе. Українці не можуть дозволити собі якісне лікування, і у цієї біди спільне начало – нестача коштів. Ми живемо в країні, котра все нижче опускається в світовому рейтингу заробітних плат, хоча звідусіль чуємо про підняття мінімалки. Але на ділі – людям урізають ставки, змушують працювати нелегально, аби не сплачувати податки, які ростуть разом з мінімалкою.

У нас з гордістю вводяться абсурдні медичні реформи, які лише ускладнюють життя простим людям. І що ми маємо? Ми маємо величезну смертність, ми маємо товстезні медичні картки, ми маємо скажені ціни на ліки. Як вижити в такій ситуації? Як сказали мені під час прийому – «легше вмерти, ніж вилікуватися». І це, насправді, дуже страшно. Звісно, я докладу всіх зусиль, аби допомогти кожному, хто звертається до мене. Та це не вирішить головної проблеми.

Якщо в українців не підніметься рівень життя, якщо закони й надалі будуть приймати в інтересах лише влади, а не простих людей – то який сенс взагалі в роботі чиновників? Для кого вони працюють? Слід, врешті решт, братися за роботу, на яку вас прийняли ці прості люди, та робити все, аби змінити їхнє життя!

 

527

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.