Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Допомога майбутньому поколінню спортсменів - металургів.

13.04.2018 19:11:19

Відбулася зустріч депутата Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки і голови профкому профспілки «Металургів» ПАТ «Дніпровскійметкомбінат» з дітьми, які займаються у «Центрі підготовки футболістів Сталь-2017».

В КСЦ «Дніпровець» відбулася зустріч депутата Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки і голови профкому профспілки «Металургів» ПАТ «Дніпровскійметкомбінат» з дітьми, які займаються у «Центрі підготовки футболістів Сталь-2017». Основна мета візиту - підтримка і допомога в розвитку неприбуткової громадської організації, яка виховує майбутнє покоління спортсменів - металургів.

УКам'янському про постійну і безоплатну допомогу Сергія Миршавки багато спортсменів знають не з чуток. З його подачі майбутні призери міжнародних змагань з різних видів спорту не раз відправлялися у закордонні поїздки. Сергій Іванович дає спортсменам шанс дістатися до місця битви, взяти участь і перемогти, принісши славу як самому спортсмену та його тренеру, так і місту Кам'янське.

Як повідомляє сайт http://www.kstati.dp.ua/ -як меценат, відомий і Олег Нагорний. На посаді голови профкому профспілки «Металургів» пропаганда здорового способу життя та підтримка в розвитку дитячого спорту - один з пріоритетів в його діяльності. Олег Анатолійович багаторазово доводив це на ділі.

Коли ж до них за допомогою звернулися керівники ГО «Центр підготовки футболістів Сталь-2017», вони в стороні не залишилися, відгукнулися і допомогли у придбанні форми та м'ячів. Чи варто говорити, якими задоволеними були діти. Може хтось із них у майбутньому стане нашою українською «зірочкою», яка буде радувати українців своєю грою на міжнародній арені. А поки що тут дуже люблять футбол, металурги ДМК віддають в цей центр своїх дітей. А городяни  впевнені, що у майбутньому будуть ними пишатися!

662

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.