Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


У Вільногірську висадили сорок молодих ялинок.

18.04.2018 13:19:11

Ідея з озеленення міста належить активістам міської організації ВО «Батьківщина».

- З проханням  посприяти у проведенні акції з озеленення нашого рідного міста,- розповідає керівник Вільногірської міської організації ВО «Батьківщина» Ірина Сміяненко, - ми звернулися до депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина»  Гілала Ісаєва. Дуже вдячні йому за те, що відгукнувся і допоміг нам.

Гілал Ісаєв не просто фінансово допоміг у придбанні молодих дерев, а й особисто взяв участь у їх висадці.

Ця акція стала справжнім святом. 10 ялинок прикрасили площу біля Вільногірського залізничного вокзалу. Решту висадили біля міського Будинку культури та на центральній вулиці.

Організатори ознайомили присутніх з метою даної акції, пояснили важливість дерев, як  невідємної складової природи. Дотримання всіх необхідних технологій посадки – запорука відмінної приживлюваності і швидкого росту молодих дерев. Тож ті, хто не вперше висаджує дерева, показали майстер - клас, як саме правильно висаджувати у ґрунт ялинки. З щирим натхненням і побажанням, щоб кожнедеревце прижилося, почалася посадка.

До ініціативи активістів акції з озеленення Вільногірська приєдналися школярі, студенти та небайдужа молодь. Працювали в дружній та теплій атмосфері, всі допомагали один одному. Для багатьох із них – це перший досвід у такій справі. Говорять, що в людини, яка хоч раз у житті посадила дерево, не підніметься рука зламати дерево.

- Коли Ірина Володимирівна Сміяненко звернулася до мене з цією ідеєю, - говорить депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина»  Гілал Ісаєв, -  я просто не мігвідмовити. Такі акції необхідні, адже об’єднують людей та допомагають природі, виховують у дітей духовність та відповідальність за місто, в якому вони живуть.

Висаджувати дерева зовсім не важко. А вони згодом стануть гарним нагадуванням про добрі справи на майбутнє. Говорять, що, хоча б одне дерево в житті має посадити кожен чоловік. Та чим більше таких дерев, тим краще. Через кілька років ці ялинки підростуть і будуть справжньою окрасою Вільногірська.

                                                                                                                      

 

 

 

347

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.