Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Дякую, що допомогли доньці повірити в життя без хвороби.

20.04.2018 00:09:49

Дізнавшись про потребу в коштах, до благодійної справи долучився депутат обласної ради Дмитро Зубрій.

Коли важко хворіє близька людина – це завжди нелегко. А коли підступна недуга вражає дитину – страшно неймовірно. Так сталося і з моєю донькою Валерією, коли в півторарічному віці їй діагностували дитячий церебральний параліч. Невдовзі постала гостра необхідність в оперативному втручанні, вартість якого сягала десятків тисяч гривень. Ми звернулися за допомогою до небайдужих людей і всією громадою – жителями сіл Андріївської сільської ради, депутатами різних рівнів, необхідна сума була майже зібрана. Також вразило до глибини душі, коли дізналися, що нам матеріально допомогли небайдужі люди з Ізраїлю й Америки. І ми всім дуже вдячні за підтримку та співчуття.

Дізнавшись про потребу в коштах, до благодійної справи долучився депутат обласної ради Дмитро Зубрій. Він з увагою та розумінням поставився до нашої проблеми й невдовзі ми отримали матеріальну допомогу від народного обранця. Доньку успішно прооперували й дали шанс на одужання. Через рік їй назначили чергове хірургічне втручання – корекцію. Дмитро Олександрович знову нас підтримав, надавши кошти на реабілітацію дитини.

Тож я щиро дякую Вам, шановний Дмитре Олександровичу, за постійну готовність допомогти тим, хто цього потребує, за розуміння та співучасть у вирішенні питань практично кожного, хто до Вас звертається. Ви не залишили нас наодинці з нашою бідою, а зробили крок назустріч своєму ближньому.

Хай воздастся Вам сторицею за благі справи, які Ви робите для своїх земляків, за безкорисливе та щире ставлення до людей, яким допомагаєте повірити в себе і вселяєте надію на щасливе життя.

 

З повагою

Оксана Удовіченко, с. Могилівка

1110

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.