Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Юлія Тимошенко: Єдина помісна православна церква – це духовна основа для відновлення України

20.04.2018 10:55:52

Усе це треба робити з вірою в Бога та з вірою в Україну.

Фракція «Батьківщина» підтримала постанову Верховної Ради щодо звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про створення єдиної Української помісної православної церкви.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час обговорення цього питання в парламенті.

Вона закликала українців молитися за задоволення такого звернення.

«Єдина помісна православна церква – це та духовна  основа, яка може стати ще одним потужним поштовхом для становлення нашої держави. Саме тому я вважаю, що сьогодні всі українці мусять молитися за те, щоб ми набули таку єдину непоборну духовну основу», – пояснила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також зазначила, що багато поколінь українців виборювали незалежність країни і «якщо ми хочемо процвітання та успішності для народу, то зобов’язані бути єдиними».

Окрім цього, вона переконана, що «багато жорстоких наслідків є частиною невіри, жорстокості, агресії, розколів», тому залікувати ці рани – святий обов’язок нашого покоління».

«Україна не підніметься з колін, поки не стане на коліна перед Богом! Сьогодні у нас є історичний шанс стати іншими – єдиними, цілісними, духовними. Наша команда, розуміючи, що релігійні справи – не політичні, чітко заявляє, що ми одноголосно  підтримуємо таке звернення. І ми закликаємо всю Україну молитися, щоб це звернення було задоволене. Усе це треба робити з вірою в Бога та з вірою в Україну», – підсумувала Юлія Тимошенко.

 

697

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.