Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Дніпропетровщина


Щоб домогтися змін, українці повинні припинити голосувати шлунком - Рух нових сил Михайла Саакашвілі

03.05.2018 17:51:08
Источник: Info.rns.org.ua

Зміни в країні можливі тільки за умови зміни свідомості українського народу. Наразі всі ми є заручниками системи, в якій олігархи і нечисті на руку товстосуми купують людей гречкою задля потрапляння у владу.

Останні вибори в об’єднані територіальні громади, що відбулись наприкінці квітня на Дніпропетровщині довели, що технологія  підкупу виборців спроможна та ефективна. Результати волевиявлення наочно демонструють перемогу системи. В такій ситуації нівелюється сенс політичної боротьби, адже, по суті, виграють ті, в кого більше фінансового ресурсу, себто партії, за якими стоять олігархічні структури. І це замкнене коло, вирватися з якого можна лише єдиним шляхом – голосувати відповідально, приводити до влади нових ефективних лідерів, які зацікавлені у розвитку України.

Анатолій Гайворонський також наголосив, що українцям час припинити «продавати голоси» і, зрештою, проявити громадянську свідомість. 

«Українці дедалі біднішають, а, які відомо,  злиденним народом дуже легко керувати. Я не засуджую тих, хто ковтає цей «гачок» і продає свій голос, свій шанс на зміни, своє майбутнє. Але і не втомлюся повторювати - зміни в країні розпочнуться лише тоді, коли українці зрозуміють цінність власного голосу, коли він вартуватиме більше кілограма гречки. Ми повинні перестати  голосувати шлунками і увімкнути розум. Свідомість, гідність та воля зрештою перемагають!» - підсумував Гайворонський. 

931

Тэги: ОТГ
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.