Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


У Дніпровському державному технічному університеті відбулися урочисті заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом

05.05.2018 17:09:34

Перед присутніми також виступив учасник оборони Донецького аеропорту - Сергій Каленик, (позивний «Поет»), який прочитав свої вірші про мужність і героїзм наших земляків на Сході України.

У Дніпровському державному технічному університеті відбулися урочисті патріотичні заходи з нагоди Дня пам'яті і примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Як повідомляє сайт http://kstati.dp.ua/, головними гостями свята були депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік, ректор Дніпровського державного технічного університету Олександр Коробочка, заступник глави адміністрації Дніпровської району м. Кам’янське Ольга Баштаненко, голова міської організації ветеранів України Людмила Теселкіна, голова Дніпровської районної організації ветеранів Аліна Шиліна, ветеранський актив, учасники антитерористичної операції на сході України, викладачі та студенти університету.

Перед урочистими заходами гості та студенти відвідали Народний музей університету, ознайомилися з тематичними стендами: «Викладачі та студенти в роки Великої Вітчизняної війни», «Ніхто не забутий - ніщо не забуте». Серед експонатів, представлених на виставці, були елементи стрілецької зброї тих часів, листи бійців, спогади студентів і викладачів, які пройшли вогняними дорогами тієї війни.

Представники ветеранської організації нагадали молоді про страшні воєнні роки та надзвичайний патріотизм українських воїнів. Перед присутніми також виступив учасник оборони Донецького аеропорту - Сергій Каленик, (позивний «Поет»), який прочитав свої вірші про мужність і героїзм наших земляків на Сході України.

В рамках заходу відбулася презентація буклетів «Ратна перемога в спадок молодим» і «Щоб пам'ятали» автора Олександра Зінченка, заступника голови Дніпровської районної організації ветеранів.

За плідну громадську діяльність, вагомий внесок у справу патріотичного виховання учнівської молоді, сприяння співробітництву навчального закладу з Дніпровської районної організацією ветеранів та з нагоди 73-й річниці Великої Перемоги, голова первинної організації ветеранів Дніпровського Державного технічного університету Алік Трикило був нагороджений Почесною Грамотою Дніпровської районної організації ветеранів. Вітальні листи від ветеранів отримав і ректор університету Олександр Коробочка.

По завершенню урочистостей гості, ветерани військової служби та студенти поклали весняні квіти до меморіалу «Викладачам, співробітникам і студентам Дніпродзержинського індустріального інституту, які загинули в роки війни». Відбулося також покладання квітів до меморіальної дошки Почесного Громадянина міста, ректора університету - Володимира Логінова.

 

559

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.