Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Ми вдячні вам!

06.05.2018 23:00:53

26 квітня 1986, через вибух на Чорнобильській АЕС, зруйнувався 4 - ий енергоблок. Радіоактивні речовини, які потрапили у повітря, розсіялися над Україною.

Частина з них дійшла до інших країн Європи. У ліквідації аварії брали участь багато мешканців України. Серед них – наші земляки, котрі ціною власного життя та здоров’я загасили пожежу та провели необхідні роботи в аварійномублоці та навколо нього.

Тому, кожного року вшановувати цих людей,дякувати їм за величезну кількістьврятованих життів – є традицією нетільки в Україні, а й поза її межами.

Синельниківщина пам’ятає та шанує своїх героїв. Так, 26 квітня, ліквідаторам аварії на ЧАЕС від Синельниківської міськрайонної організації ВО «Батьківщина» були вручені подарунки та квіти, сказані теплі слова  вдячності за їхній подвиг на благо всієї країни. У м. Синельниковому голова міської організації ВО «Батьківщина» Тетяна Швець, разом з депутатами та членами партії, привітала Ігоря Логвіненка та Віктора Логвіненка. У с. Гірки Синельни-ківського району до Анатолія Шевченка завітав депутат районної раді від «Батьківщини» Іван Красюк.

Трагедія, яка сталася 32 роки тому, досі залишається найбільшою техногенно - екологічною катастрофою сучасності. Переважна більшість жителів Прип’яті в ніч на 26 квітня мирно спали, не підозрюючи про лихо. Перше офіційне повідомлення пролунало по місцевому радіо через 36 годин після вибуху. І зараз, через більш ніж три десятиріччя, Прип’ять і досі небезпечна.

347

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.