Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Депутат облради від «Батьківщини» Володимир Хорішко провів прийом громадян у Синельниківському районі

08.05.2018 23:46:27

Володимир Хорішко: «Я вже неодноразово переконувався у тому, що всі свої сили чиновники повинні зараз направити на порятунок людей».

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина»  Володимир Хорішко провів прийом громадян у Кислянці Синельниківського району.

- Я вже неодноразово переконувався у тому, що всі свої сили чиновники повинні зараз направити на порятунок людей. Бідність, погане здоров’я, відсутність елементарних благ – про все це я щоразу чую на кожному особистому прийомі, - розповідає депутат.

- Бідність, погане здоров’я, відсутність елементарних благ – про все це я щоразу чую на кожному особистому прийомі, - розповідає депутат.

Сьогодні я був у Кислянці, Синельниківського району. І майже 90% всіх людей, яких я приймав, прийшли за допомогою через стан здоров’я. І, найжахливіше, страшенно багато потребувало медичної допомоги саме діточок. Хвороби, як вроджені, так і набуті за їхнє невеличке життя, потребують негайного медичного втручання. І горе в очах їхніх рідних я переживаю й сам, як батько, як просто людина. Ніхто не відповість на питання – за що такі страждання невинним дітям… І серед всього цього є річ, яка мене обурює – повне нехтування Державою людських проблем.

До мене на прийом прийшло сьогодні кілька людей, котрі були вимушені покинути роботу, аби доглядати за важко хворими близькими. У кожного з них своя сумна історія того, як це трапилося, і кожен, не зволікаючи, покинув усе, аби дати рідній людині шанс на життя. А що каже Держава? «Безробітній – отже можеш собі це дозволити, отже - маєш гроші». Як це так?! За якими законами ми живемо, на що вони направленні? На багатіння багатих та знищення бідних? В Україні не залишилося вже середнього класу. А такими темпами – скоро не залишиться й бідних.

Тож слід не думати про те, коли це трапиться, а вже зараз змінювати все – закони, тарифи, тих чиновників, котрі дбають лише про себе, а про своїх виборців згадують лише напередодні самих виборів. Лише тоді ми всі матимемо шанс на гідне майбутнє, де кожен матиме змогу змінити своє життя на краще!

 

503

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.