Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Гілал Ісаєв особисто привітав учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні - мешканців м. Пятихатки

09.05.2018 02:23:19

Пам'ять про ту війну сильніша за часи… 8 травня в Україні розпочалися урочисті заходи на честь Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Україна, з 2015 року, започаткувала нові традиції святкування цієї дати  з метою вшанування подвигу старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також  - консолідації нашого суспільства та утвердження ідеалів миру.

Напередодні цих травневих свят депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв особисто привітав учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні -  мешканців м. Пятихатки - та вручив їм продуктові набори.

Зокрема, Гілал Ісаєв завітав до Володимира ПетровичаМартишка,1927 року народження.Володимир Петрович Мартишко має орден « За мужність» 3 ступеню, медаль Жукова «50 років Вітчизняній війні».

Також депутат зустрівся з Дмитром Олександровичем Москаленком, 1926 року народження. Ветеран має ордени Слави 3 ст., Великої Вітчизняної війни 2 ст, медаль «За мужність».

Привітав Гілал Ісаєв і  Андрія Федоровича Аюкіна, 1926 року народження. Герой нагороджений Орденом Великої Вітчизняної війни 2 ст, медалями «За перемогу над Германією», «За мужність».

Під час зустрічі з депутатом  ветерани згадували роки війни та подвиг земляків, обговорили сучасну ситуацію в Україні та побажали Гілалу Ісаєву успіхів у депутатській діяльності.

- Віддаючи дань пам'яті загиблим, ми не маємо права забувати про тих ветеранів Великої Вітчизняної війни, які живуть поряд з нами, - говорить Гілал Ісаєв. На жаль, час невблаганний: з кожним роком стає все менше представників цього покоління переможців. Наш загальний борг - і надалі робити все можливе, щоб ветерани були оточені турботою і нашою увагою.

Нехай у ці травневі дні в наші будинки прийде щастя і благополуччя, спокій і упевненість в гідному майбутньому нашої країни, тепло мирного життя, завойоване великою ціною – ціною життя !     

Ідуть роки, але війна не забувається,знову і знову озивається  у свідомості поколінь,тривожить уяву,змушує замислюватися над трагедією і подвигом нашого народу. Героїчна боротьба з німецько-фашистською навалою продемонструвала для всього світу прикладгероїзму та відданості своїй Батьківщині.

538

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.