Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Духовна скарбниця громади

10.05.2018 20:30:24

У храмі Святого Апостола Івана Богослова УПЦ Київського Патріархату настоятель отець Василь відслужив перше урочисте богослуження.

У селищі Зоря П'ятихатського району відбулося урочисте відкриття храму.

Важлива подія відбулася у житті громади селища Зоря П'ятихатського району. Тут відкрили відреставрований храм. Люди й раніше збиралися у цьому, колись – господарському, приміщенні. Та як для храму, тут було занадто тісно і незатишно.

Відомий у регіоні аграрій, підприємець Віктор Карпенко не залишився осторонь від участі у благословенній справі відродження храму. За його сприяння тут відбулися ремонтні роботи та відновлений храм зустрів прихожан.

У  храмі Святого Апостола Івана Богослова УПЦ Київського Патріархату настоятель отець Василь відслужив перше урочисте богослуження. Молитвою та спогадами вшанували героїв – захисників нашої України.

- Сьогодні у селищі Зоря - велике свято, - розповідає депутат П'ятихатської районної ради від ВО "Батьківщина", голова П'ятихатської районної організації  ВО "Батьківщина" Олена Літвінова.

Значення відновлення цього культурного, духовного осередку просто безцінне. Храм завжди збирає багато людей, і приведення до належного стану цього храму дуже важливе для людей. Добре, що громада отримає духовну скарбницю і з’явиться місце для спільної молитви.Олена Літвінова подарувала храму ікону.

Всі присутні на святі духовно раділи від того, що відтепер у їхньому селі є храм, у якому можна возносити свої молитви до Бога.

Отець Василь поздоровив усіх зі святом і  побажав, щоб храм для людей був духовним осередком єднання і щоб вони в цьому храмі могли завжди знайти пораду для вирішення своїх життєвих проблем. Важливо, щоб цей день запам'ятався усім присутнім, як благословення Боже для всіх жителів села.

 

678

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.