Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв взяв участь у патріотичній акції у центрі П’ятихаток

10.05.2018 23:42:28

- Ми разом з усією Україною та багатьма європейськими державами сумуємо й згадуємо ті події, - говорить Гілал Ісаєв.

У П’ятихатках запалили свічки на відзначення Дня пам’яті та примирення. Вже четвертий рік Україна разом із європейськими країнами відзначає День пам’яті та примирення, бо серцем, душею, розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, а найсвятішою – Перемога над ворогом. У роки Другої Світової війни сотні мільйонів людей в десятках країнах мріяли про довгоочікуваний мир, який настав 8 травня рівно 73 роки тому.

Загальнонаціональна патріотична акція розпочалася о 22:00. Гілал Ісаєв разом з мешканцями П’ятихаток із запаленими свічками зустріли «першу хвилину миру» після бойових дій у Європі під час Другої світової війни.

З квітами, свічками та національною символікою люди прийшли на, щоб долучитись до відзначення Дня пам’яті та примирення, а також до символічної акції – «Перша хвилина миру».

- Ми разом з усією Україною та багатьма європейськими державами сумуємо й згадуємо ті події, - говорить Гілал Ісаєв.

Акція закінчилась о 23.01 – в ту хвилину, коли за Актом про беззастережну капітуляцію Німеччини було проголошено припинення вогню. 8 травня 1945 Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла Акт про беззастережну капітуляцію збройних сил Нацистської Німеччини, підписаний наступником Гітлера, президентом Німеччини Карлом Деніцом.

Учасники акції вшанували подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

 

 

588

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.