Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


За сприяння Олени Плахотнік у Кам'янському встановили новий дитячий майданчик.

11.05.2018 11:27:43

Діти Дніпробуду отримали в подарунок від депутата облради дитячий майданчик.

У Кам'янському встановили новий дитячий майданчик. Діти Дніпробуду отримали в подарунок від депутата облради дитячий майданчик. За сприяння депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО "Батьківщина" Олени Плахотник, у Кам'янському, на житловому масиві Дніпробуд, встановили ​​дитячий майданчик.

Розташований майданчик біля будинку №7 – А по вулиці Дніпробудівська. Раніше тут був пустир, тому місце під майданчик спочатку було старанно підготовлено. Потім були встановлені гойдалки, турніки і стіл для гри в настільний теніс, а також висаджені кущі. Нове місце відпочинку вже сподобалося місцевій дітворі, розповіла голова комітету мікрорайону Дніпробуд Наталія Сокіл.

"Дніпробуд - це тихий спальний район, і місця відпочинку тут користуються великим попитом у дітвори і дорослих. Тому ми звернулися до Олена Плахотнік з проханням встановити дитячий майданчик на Дніпробудівській.

Вона пообіцяла допомогти, як тільки буде така можливість. І ось сьогодні наші діти вже щосили освоюють нові гойдалки та турніки. Багато також бажаючих пограти в настільний теніс. Від імені жителів Дніпробуду я хочу подякувати Олені Олександрівні, за нове місце дозвілля для нашої дітвори ", - зазначила Наталія Сокіл.

655

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.