Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Дніпропетровщина


Дніпропетровщина підтримала акцію "Ні виборам за законом Януковича!"

15.05.2018 15:19:22
Источник: Facebook.com

Дніпропетровщина підтримала Всеукраїнську акцію «Ні виборам за законом Януковича!», що покликана прискорити розгляд законопроекту нового Виборчого Кодексу в другому читанні .

Нагадаємо, внаслідок тривалих кількатисячних акцій протесту під Верховною Радою України, ініційованих демократичними політсилами, 7 листопада 2017 року українські парламентарії врешті ухвалили проект №3112-1 в першому читанні, однак на тому все зупинилось. Наразі можновладці відверто та цинічно саботують виборчу реформу, адже закриті списки та «мажоритарка», запроваджені ще за часів Януковича, фактично дають їм карт-бланш на чергове отримання мандату і слугують гарантією їхньої безкарності.

«Наша мета – шляхом мирного протесту в рамках чинного законодавства змусити Парламент виконати власну передвиборчу обіцянку та міжнародне зобов’язання України – прийняти новий Закон про вибори! Ми вимагаємо відкритих списків та скасування мажоритарної системи, що в свою чергу призведе до повного переформатування українського парламенту, на яке чекає український народ!», - наголосив у своєму виступі координатор Руху нових сил Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський.

Акція «Ні виборам за законом Януковича» у Дніпрі відбулась під стінами обласної ради. Її учасниками стали представники різних демократичних сил, зокрема Рух нових сил Михайла Саакашвілі, «Самопоміч», «Демократичний Альянс», «Сила людей», громадські активісти та городяни. Розпочався захід імпровізованим перформансом, який наглядно показав за яким принципом відбуваються вибори в Україні і як народні обранці, потрапивши у Верховну Раду, завзято розпилюють державний бюджет. Містяни та молодь, які підтримали акцію протесту, сприйняли це «дійство» бурхливими оплесками.

Виступаючи перед протестувальниками, представники різних політичних партій, об’єднаних спільною метою, наголошували на необхідності саме шляхом мирних протестів, в рамках чинного законодавства, вимагати у влади працювати на благо українського народу та держави.

«Ми з вами живемо в країні з парламентсько-президентською моделлю, де Верховна Рада формує кабінет міністрів, призначає Прем’єр-міністра і саме від цього призначення залежать і наші дороги, і наші пенсії, і наші тарифи. Тому прийняття нового Закону про вибори є вкрай важливим! Ми боротимемось за це до кінця! І обов’язково переможемо!», - підкреслив Анатолій Гайворонський.

Нагадаємо, днями мирні протести за підтримку розгляду нового Виборчого Кодексу №3112-1 у другому читанні проходять у більшості обласних центрів України та інших міст, у столиці акція запланована на 17 травня.

#відкриті_списки

988

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.