Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Голова обласної організації ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна зустрілася з активом Кам'янської міської організації

15.05.2018 22:45:30

- Партійна організація ВО «Батьківщина» в Кам'янському - одна з опорних, одна з тих, на які у нас велика надія.

15 травня у Кам'янському побувала голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна. Вона зустрілася з активом міської парторганізації і її керівником Олександром Плахотніком. Як повідомляє сайт http://kstati.dp.ua, про мету свого візиту Антоніна Ульяхіна розповіла в спеціальному коментарі «Улюбленому місту».

- Партійна організація ВО «Батьківщина» в Кам'янському - одна з опорних, одна з тих, на які у нас велика надія. Ваше місто - непросте і проблеми в місті також непрості, тому ми намагаємося, щоб члени нашої партії були активно включені в рішення питань, які є дуже важливими для городян.

Також для мене сьогодні було дуже важливо подивитися, наскільки готові наші члени партії і керівництво міської організації до виборів, які сьогодні йдуть по країні. Ви не дивуйтеся, але вибори в об'єднаних територіальних громадах також мають відношення до наших партійних організацій. Адже такі сильні керівники, як Олександр Плахотнік, закріплені за районами, де об'єднуються територіальні громади.

Ми впевнені, що зараз такий момент, коли експериментувати в Україні вже не можна. Ці експерименти вже 26 років закінчуються нічим. Тому ми і намагаємося виграти ці вибори, щоб створити базу, яка стане підтримкою нашого майбутнього президента Юлії Володимирівни Тимошенко, починаючи від сіл, районів і міст. Тому що, як відомо, один у полі не воїн, якою б геніальною не була людина.

Крім того, в Кам'янському працює і живе депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина»  Олена Плахотнік. Це людина, яка відстоює інтереси свого міста на бюджетній комісії облради. Я дуже люблю патріотів, я і сама патріот свого міста, тому мені дуже було цікаво дізнатися, які у них плани на наступну сесію.

Ви знаєте, дуже корисно бувати в партійних організаціях. Кожен раз знаходиш щось нове, цікаве, вони молодці, у них завжди багато ноу - хау. Тому я їду з почуттям глибокого задоволення, - зазначила Антоніна Ульяхіна.

733

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.