Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


«Депутат Сергій Миршавка - наш головний порадник і помічник»

20.05.2018 22:34:47

2 роки виповнилося ОСББ "Алмаз-2016", що у Кам'янському.

«Кожного дня чомусь навчаємся, робим помилки в будівництві своїх задумок, освоюєм ті навики, які нам були зовсім незнайомі, але рухаємся вперед, - розповідають у колективі, -  Добре, що поруч люди, які небайдужі до наших проблем і завжди здатні на допомогу. Хто-б що не казав, але якщо є бажання робити свій будинок гарним, чистим і затишним, вихід завжди є.

Своєчасна порада і від мешканців будинку, які збудували цей будинок, і від друзів у галузі ЖКГ і навіть тих, хто просто небайдужий перехожий, який дивується нашій праці на прибудинковій території, дає результат. Ми дякуєм всім, хто поруч з нами у досягненні результатів в нашій роботі. Ми не мрієм, ми чітко ставимо цілі. Правління виправдовує сподівання і надію мешканців будинку на кращі зміни в нашому об’єднанні. Тільки разом ми здатні змінити своє житло. Хочемо і не чекаємо, що хтось нам зробить це краще, тому і маємо результати.»

У ОСББ "Алмаз-2016" привітали мешканців з дворіччям і висловили надію, що і надалі будуть плідно співпрацювати всі разом. Адже тут чітко зрозуміли, що в єдності є великий сенс - вже зараз ОСББ не соромно за свої досягнення.

Мешканці дякують депутату Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина»  Сергію Миршавці, який є головним порадником і помічником людей.

 Дякують за розуміння і підтримку меру міста, начальнику ДЖКГ міста. Всім людям високого професійного рівня, які неодноразово надавали допомогу в виборі послідовності проведення робіт у будинку і ніколи не відмовляли у порадах.

- Я сподіваюсь, - говорить голова ОСББ "Алмаз-2016" Тетяна Ткач, - що пройде ще небагато часу і більшість зрозуміє, що будинки треба брати в управління самим, бо це ваше, а допомогу, якщо ви будете хотіти, вам завжди нададуть.

Всім бажаю натхнення у цій справі, не дуже простій, але дуже потрібній - створенні ОСББ. Ви побачите, що вибір ваш доцільний і правильний. Успіхів!

 

416

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.