Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Дніпропетровщина


Михайло Саакашвілі звернувся до активістів Руху нових сил Дніпропетровщини

22.05.2018 10:54:39

«Моє вимушене перебування за кордоном жодним чином не повинно впливати на боротьбу українського народу проти корумпованої влади. У нас з вами спільна мета і ми досягнемо перемоги! Я обов’язково повернусь в Україну, вже незабаром!».

В рамках плановою роботи з розбудови партійних організацій Руху нових сил Михайла Саакашвілі на Дніпропетровщині, днями у Дніпрі відбувся навчальний семінар для членів осередків різних рівнів, активістів та соратників РНС. Його учасниками стали більше сотні членів партії, прихильників ідеології, а також ініціативних громадян з різних куточків області. В ході семінару було презентовано  «план перемоги на виборах», метою якого є визначення стратегії участі РНС у зміні влади шляхом участі у виборах.

«Наша мета - Михайло Саакашвілі - Прем`єр міністр України, що є можливим лише за умови перемоги у парламентських виборах! З цією метою були розроблені прозорі правила висування кандидатів на майбутніх виборах у Верховну Раду та план їх роботи, враховуючи інформаційну блокаду та відсутність фінансування олігархами», - відзначив у своєму виступі перед аудиторією член Політради партії Антон Соболівський.

Зауважимо, що Рух нових сил Михайла Саакашвілі - перша політична партія, яка прийняла правила формування виборчого списку шляхом рейтингування кандидатів в залежності і від їхньої роботи.  Це дає можливість кожній людині стати депутатом від РНС навіть без підтримки грошових мішків. В партії сподіваються, що саме така відкритість дасть можливість висунути справжню альтернативу діючому режиму, яка буде принциповою і працюватиме на країну, а не на олігархів.

Також, в рамках семінару з розбудови партійних осередків та  підготовки до парламентських виборів, учасники мали нагоду поспілкуватися із  Михайлом Саакашвілі через Skуpe-зв'язок. Звертаючись до людей, лідер Руху нових сил запевнив у своїй підтримці кожного, хто не згодний з діючою прогнилою системою влади в Україні. Кожен бажаючий мав унікальну можливість поставити питання Михайлу Саакашвілі у «прямому ефірі» та почути вичерпну відповідь. До слова, серед присутніх таких виявилось багато.  Цікавились різним: від вдало проведених ефективних реформ у Грузії та можливості здійснення «економічного дива» в Україні, до питання строків повернення Саакашвілі в країну.  Діалог виявився насиченим та  змістовним. Лідер РНС закликав людей бути терпимими і продовжувати мирний протестний рух.  

«Моє вимушене перебування за кордоном жодним чином не повинно впливати на боротьбу українського народу проти корумпованої влади. У нас з вами спільна мета і ми досягнемо перемоги! Я обов’язково повернусь в Україну, вже незабаром!»       Я з вами, українці!», - відзначив Михайло Саакашвілі.

Звертаючись до учасників семінару Саакашвілі висловив свою вдячність всім, хто сприяє процесу розбудови партійної організації на Дніпропетровщині та залученню нових прихильників до партійних лав.  Також лідер РНС наголосив на своїй відкритості та «доступності в режиміon-line».

Підводячи підсумки заходу, координатор Дніпропетровського обласного осередку РНС Анатолій Гайворонський підкреслив:             «Рух нових сил Михайла Саакашвілі – єдина політична сила на теренах нашої держави, лідер якої – людина відверта та відкрита до діалогу зі своїми прихильниками.  Хто ще з українських політичних партій може похвалитися цим?  І хто реально практикує такий формат комунікації? Ніхто, я абсолютно  переконаний в цьому! Тож ми закликаємо всіх, хто небайдужий до долі нашої держави, долучатися до Руху і разом проводити незворотні та якісні зміни в Україні».  

 

906

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.