Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


До свята Останнього дзвоника школи П’ятихатського району отримали подарунки

28.05.2018 22:12:40

Продзвеніли останні дзвоники і у школах П’ятихатського району.

Традиційно, депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв вітав школярів.  

За сприяння депутата,на виконання доручень виборців,враховуючи пропозиції щодо фінансування,використовуючи субвенції з обласного бюджету, було придбано матеріали та обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів П’ятихатського району.

Зокрема, придбано спортивний  інвентар для Жовтянської ЗШ І-ІІ ст.( 5,0 тис. грн) та Біленщинського НВК (3,0 тис.грн). Також, для П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. №1 придбано баскетбольні  щити (9,8  тис.грн), для П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 2 -  обладнання для їдальні (10,0 тис.грн),

З цих коштів було придбано мікрофони для П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 3 (5,0 тис. грн), бойлер для  Долинської ЗШ І-ІІІ ст.(3,0 тис.грн), дві шкільні дошки для Миколаївського НВК (3,0 тис.грн), модем, антена для підключення до мережі Інтернет – для Троїцького НВК (3,0 тис.грн),запчастини для опалювального котла у Новотроїцьку ЗШ І-ІІ ст. (2,2 тис.грн), шнековий водяний насос у Виноградівський НВК- (3,0 тис.грн),посуд для їдальні у Вільнівську ЗШ – (3,0 тис.грн), бензокосу для Нерудстальської ЗШ І-ІІІ ст.(3,0 тис.грн), 10 комплектів шкільних меблів для Саксаганської ЗШ І-ІІІ ст. (5,0 тис.грн), радіатор для шкільного автобуса Жовтянської ЗШ І-ІІІ ст. (3,0 тис.грн), музична аппаратура для Зеленоярської ЗШ І-ІІІ ст.(3,0 тис.грн).

У Саївській ЗШ І-ІІІ ст., Саврівській ЗШ І-ІІ ст.,Чистопільській ЗШ І-ІІ ст. тепер є нові прінтери ( 9 тис. грн).

Для районної дитячої школи мистецтв придбані штори (10,0 тис.грн).

За рахунок інших субвенцій з місцевого бюджету для Вишнівської ЗШ І-ІІІ ст. закуплено електрокосу (3,0 тис.грн) та, для Лозуватської ЗШ І - ІІІ ст., – музичну апаратуру (3,0 тис. грн).

Довгоочікуні і необхіднікольорові принтери отримали Лихівська ЗШ І-ІІІ ст., Яковлівська філія та Байдаківська ЗШ І-ІІІ ст. (17, 7 тис.грн).

Директор Байдаківськоі ЗШ І-ІІІ ст. Лариса Моцяк, вчителі та учні школи щиро дякують Гілалу Ісаєву за такий подарунок.

- В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. І як чудово, що такі люди все таки є, - написали слова вдячності на шкільному сайті Лихівської ЗШ I –III ступеню, - Щиро дякуємо депутату обласної ради Гілалу Ісаєву за подарунок школі - кольоровий принтер!

Учні та вчителі Яковлівської філії щиро дякують депутату обласної ради Гілалу Ісаєву за подарунок - кольоровий принтер, про який давно мріяли.     

- Принтер ще більше урізноманітнить та полегшить нашу роботу та навчання, говорить директор навчального закладу Світлана Яцук, -  Дуже приємно, що наш депутат цікавиться проблемами школи та допомагає їх вирішувати.

 

 

 

718

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.