Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


За ініціативою депутата облради Володимира Хорішка у Синельниковому відбувся велопробіг

30.05.2018 09:21:47

Третій рік поспіль у місті Синельниковому за ініціативою депутата Дніпропетровської обласної ради Володимира Хорішко проходить велопробіг.

Цього разу спортивне свято, що відбулося 27 травня, зібрало рекордну кількість учасників – 174 чоловіка! До велопробігу приєдналися велосипедисти з Синельникового, Дніпра, Іларіонового, Павлограду, Славгороду та Тернівки. Участь брали цілі родини, для деяких з них це свято також вже традиційне. Так, вже не перший раз до велопробігу приєднується родина Яковіних:

- Ми полюбляємо велосипеди та всіляко підтримуємо спорт, - зазначила Людмила Євгенівна Яковіна, - загалом ми з друзями намагаємося кожні вихідні виїжджати на вело-прогулянки, а коли почули новину про велопробіг – звісно не моли такого пропустити! Тим паче, у Синельниковому таких заходів майже немає. Тож ми дуже вдячні за організацію велопробігу!

Велопробіг об’єднує людей – це факт. Після заходу у багатьох з’являються нові друзі та компанії для занять спортом.

- Я беру участь у велопробігу вже третій раз, чекаю від нього нових знайомств та позитивних емоцій, - розповів учасник велопробігу Павло Савченко. - Я помітив, що часом всі катаються по парам, або взагалі поодинці, а ось після такого заходу з’являються цілі компанії, з якими можна активно та весело провести час, катаючись містом та районом. Це чудово!

В цей день центральна площа міста Синельникового була переповнена. Близько двох сотень велосипедів, музичний супровід, сміх та гарний настрій, а головне – супер приз, вже також традиційний – новенький сучасний велосипед від Володимира Хорішко, який розігрувався по закінченню велопробігу.

- Я дуже радий всіх вітати на нашому велопробігу, а особливо я щасливий від того, що з кожним роком нас стає все більше! – наголосив Володимир Хорішко. – Я впевнений, що сьогодні ми не тільки чудово проведемо час, а й станемо прикладом здорового та активного способу життя, і наступного разу поїдемо по маршруту ще більшою колоною!

Після інструктажу від поліції почалася підготовка до виїзду і, слід зазначити, що довжина колони велосипедистів дійсно була вражаюча. Об 11 годині всі рушили в дорогу, звичайно, з поліцейський супроводом. Цього року маршрут лежав через місто Синельникове до Лубянської сільської ради – там, у селі Циганівка, на березі ставку всі мали можливість відпочити та сфотографуватися. Звичайно, не обійшлося й без вже традиційної запашної каші. Підкріпившись та перепочивши велосипедисти рушили назад, на Центральну площу Синельникового. Розпочалася завершальна стадія велопробігу – розіграш велосипеду та нагородження учасників. Розігрували головний приз лотерейним способом – кожен учасник велопробігу ще на початку заходу отримав свій номер, по приїзду на площу всі закинули свої номери до барабану, а далі з усіх учасників обрали маленьку дівчинку, котра й достала переможний номерець. Переможець розіграшу велопробігу 2018 – Марія Миронова, юна велосипедистка, котра з усією родиною (татком, мамою та братиком) взяла участь у спортивному заході.

- Ми приємно вражені! Дуже дякуємо за сам велопробіг, за таке спортивне свято! Ми обов’язково будемо ще брати участь та заохочувати своїх друзів приєднатися до активного способу життя! – зазначила родина Миронових.

Не залишили без уваги й інших учасників велопробігу. Пам’ятними подарунками та подяками від Володимира Хорішко були нагороджені всі родини, які взяли участь повним складом у велопробігу. Також подарунки та подяки отримали ті, хто зареєструвався першим, останнім, п’ятдесятим та сотим і наймолодший та найстарший учасники велопробігу. Особливо був відзначений й найкраще прикрашений велосипед – учасник велопробігу Сергій Бурматов не тільки пофарбував велосипед у жовто-блакитні кольори, а й прикрасив його прапорцями та власноруч розписаним диском «Велопробіг-2018. Синельникове».

Такі заходи – необхідні місту, саме так вважають всі учасники велопробігу. Володимир Хорішко зазначив, що буде намагатися не просто проводити велопробіг традиційно раз на рік, а докладе зусиль для того, щоб вже цьогоріч повторити спортивне свято.

На згадку всім учасникам залишаться фото та відео, до речі, цього разу, завдячуючи Володимиру Хорішко, зйомка йшла і з квадрокоптеру, тож пам’ятний ролик має бути на висоті у всіх смислах цього вислову. А головне – кожен отримав заряд гарного настрою, нові знайомства, приєднався до спортивного руху і вже з нетерпінням чекає нового велопробігу.

 

430

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.