Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Завжди у полі зору депутата Дмитра Зубрія

31.05.2018 14:05:30

Побачити проблему, знайти її вирішення, задовольнити внутрішні протиріччя, дати впевненість у завтрашньому дні – складові успіху депутата.

Так говорять про депутата обласної ради Дмитра Зубрія. З моменту обрання Дмитра Олександровича депутатом обласної ради, він не залишає жодної проблеми на території району без уваги. І завжди намагається їх позитивно вирішити. Зараз Дмитро Олександрович працює над реалізацією таких важливих проектів, які підтримали депутатами обласної ради, як капітальний ремонт Широківської СШЗ №2, раніше була проведена робота по розчистці річки Інгулець на території Новолатівської ОТГ. Нещодавно встановили спортивний майданчик в селі Шестірня. Він постійно намагається допомогти кожному, хто звернувся в громадську приймальну депутата зі своїми проблемами. На минулому тижні Дмитро Зубрій допоміг фарбою Широківським СЗШ №1 та СЗШ №2 для упорядкування та оновлення спортивного інвентарю, що знаходиться на шкільному подвір’ї. Приємно було спостерігати як охоче діти бралися до справи й під керівництвом вчителів та помічника обласного депутата Ігоря Шишки фарбували тренажери, лавочки, даруючи їм нове яскраве життя.

Дмитро Олександрович розуміє, що матеріальний стан наших навчальних закладів бажає бути кращим, тож залюбки готовий допомогти у різних починаннях. Він з посмішкою говорить, що кожна людина мріє хоча б на мить зазирнути у безтурботне дитинство, поспілкуватися з друзями і вчителями, пригадати найсвітліші шкільні роки. І ці думки надихають його на добрі справи.

447

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.