Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Третя річниця з дня створення Кам'янської міської громадської організації «Патріот-2015»

31.05.2018 21:33:51

Протягом трьох років хлопці підтримують наших учасників АТО.

Привітати активістів організації приїхали мер Кам'янського Андрій Білоусов, депутати міської ради, директори промислових підприємств міста, керівнии комунальних служб та структурних підрозділів міськради, представники духовенства. До привітань приєдналися також волонтери «Жіночої Сотні з любов'ю», голова міської організації ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік.

Протягом трьох років хлопці підтримують наших учасників АТО. Взаємодіють з владою міста, соціальними службами, волонтерськими організаціями, підприємцями і з тими людьми, яким не байдужа подальша доля героїв України.

У ході зборів керівники і учасники «Патріот-2015» були відзначені безліччю високих нагород міського і обласного значення, а також орденами «За заслуги перед Українською Православною Церквою».

Крім привітань і теплих слів, організації вручили цінні подарунки та сертифікати на придбання необхідного технічного обладнання.

Активісти «Патріот-2015» Богдан Наполов і Павло Некритий, від імені членів організації, подякували всім, хто допомагає учасникам АТО на передовій і в мирному житті. Також вони вручили багатьом гостям нагороди «За благодійну діяльність».

525

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.