Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Вчетверте фестиваль «Kozak FEST - 2018» проходить на Дніпропетровщині

02.06.2018 17:19:44

Вже вчетверте «Kozak Fest» відбувається на п’ятихатській землі.

Саме балка Княжі Байраки біля селища Жовтоолександрівка П'ятихатського району – місце переможної битви, яку 16 травня 370 років тому виграв Богдан Хмельницький у визвольній війні проти польського феодального і колоніального гніту.

Вшанування цієї події перетворилося на масштабний культурний захід, який об`єднав історичні та сучасні надбання українців. «Kozak Fest» вкотре відкриває своїм гостям нові та традиційні, цікаві та вражаючі сторінки історії Дніпропетровщини.

Організатор «Kozak Fest»  - народний депутат України Юрій Береза.

Цього року, як завжди, учасників приїхали підтримати багато гостей. Серед них - депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв

-        Цей фестиваль об’єднав справжніх патріотів, сказав Гілал Ісаєв, - і дуже радує, що наша молодь активно бере участь у таких заходах. Значить – ми зберігаємо і примножуємо українську культуру, музику, традиції.

На фестивалі представлені вироби народної творчості, проходять різноманітні цікаві майстер-класи, діє зона розваг - обладнано футбольне поле, місце, де всі бажаючі зможуть постріляти з лука, повітряна куля, парашютисти, а також театральний куточок з відомим казкарем Сашком Лірником, де всі бажаючі можуть взяти участь у реконструкції видатної битви під Жовтими Водами.

У тату – зоні всі бажаючі можуть зробити собі справжнє татуювання або малюнок хною чи блискітками, а у дитячій зоні представлена кімната няні, яка залюбки проведе час з діточками, поки їх батьки насолоджуються  музикою, працюють аніматори та атракціони.

На фестивалі під відкритим небом демонструють українські традиції та культуру, слухають сучасну рок – музику. Тут зустрілися сучасність і минуле.

834

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.