Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Відбулося засідання Постійної комісії облради з питань регламенту, депутатської етики, діяльності рад.

20.06.2018 22:48:01

Голова постійної комісії - депутат облради від фракції «Батьківщина» Андрій Козар.

У роботі комісії взяли участь начальник управління організаційної роботи виконавчого апарату обласної ради Ольга Мельникова, заступник начальника відділу кадрового менеджменту та служби в органах місцевого самоврядування Наталія Ніконова, представник департаменту фінансів облдержадміністрації Олена Жемчугова.

Під час засідання комісії розглянули питання щодо внесення змін до рішення обласної ради „Про обласний бюджет на 2018 рік”

Обговорили присутні перейменування органу місцевого самоврядування Привільненська сільська рада Солонянського району Дніпропетровської області.

Вирішено рекомендувати обласній раді погодити проект рішення „Про перейменування органу місцевого самоврядування Привільненська сільська рада Солонянського району Дніпропетровської області” та винести на розгляд сесії.

Також на комісії вирішили рекомендувати обласній раді погодити проект рішення „Про порушення клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України” мешканців Дніпропетровщини, які своєю самовідданою працею заслуговують на таку нагороду, та винести це питання на розгляд сесії.

Декілька питань розглянули у різному. Всі питання, винесені на розгляд комісії, обговорені, проаналізовані та рекомендовані на голосування депутатам.

 

395

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.