Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Антоніна Ульяхіна: завжди маємо результат, який пропонуємо до голосування на сесії.

20.06.2018 23:15:11

Напередодні тринадцятої сесії Дніпропетровської обласної ради відбулося чергове засідання Постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету та фінансів.

У засіданні комісії взяли участь представники фракції «Батьківщина» у обласній раді: заступник голови комісії, голова фракції «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна та Олена Плахотнік.

-         Традиційно, засідання нашої комісії проходять жваво, з палкими дискусіями і конструктивними спорами,  - говорить Антоніна Ульяхіна, - Та завжди маємо результат, який пропонуємо до голосування на сесії.

Для більш  ширшого та грунтовнішого розуміння   проектів рішень, що виносяться на розгляд тринадцятої сесії облради, ми розглянули шість питань порядку денного.

Першим з них було питання про внесення змін до рішення обласної ради «Про порядок використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2018 році».

Також розглянули питання про внесення змін до рішення обласної ради «Про затвердження угод на передачу субвенцій з обласного бюджету бюджетам міст, районів та  об’єднаних територіальних громадна виконання доручень виборців депутатами обласної ради.

Пропонуються зміни також і до рішення облради «Про регіональну міжгалузеву програму щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам( установам), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Дніпропетровської області на 2013 – 2018 роки»

 

378

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.